Eman Esfandi bude Ezrom Bridgerom v hranom Star Wars svete. V ktorom projekte sa má objaviť?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Eman Esfandi ako Ezra Bridger v Star Wars

Svet Star Wars sa stal populárnym v posledných rokoch hlavne vďaka hraným seriálom. Tento svet, ktorý sa prelína aj so seriálmi animovanými, sa tak teraz rozrastá naozaj rýchlo. Svet napríklad obletela nová informácia o tom, že si herec Eman Esfandi zahrá Star Wars postavu známu ako Ezra Bridger. Ten je jedným z hlavných hrdinov kresleného seriálu Star Wars: Rebels.

Ide o sirotu, ktorá sa kedysi živila krádežami. Potom však stretla partiu rebelov – bývalého padawana Kanana Jarussa, pilotku Heru Syndullu, Mandalorianku Sabine Wren, bojovníka Zeba a astormecha Choperra. Stal sa súčasťou ich partie, pričom zistil, že dokáže ovládať Silu. Kanan ho preto začal trénovať a ku koncu série šlo o silného Jediho, ktorý dokázal veľké veci.

Star Wars Rebels
Zdroj: archive.nerdist.com

Uvidíme ho v seriáli už na ďalší rok

Ku koncu seriálu totiž porazil vďaka Sile a vesmírnym veľrybám flotilu admirála Thrawna. Sám sa pri tom obetoval a vyzeralo to tak, že pri tom Ezra aj admirál zahynuli. Ako sme sa však dozvedeli v seriáli The Mandalorian, Thrawn žije. Hľadala ho totiž Ahsoka Tano (Rosario Dawson), ktorá bola nielen v spomínanom animovanom seriáli, ale aj v kreslenom seriáli Star Wars: The Clone Wars.

A práve jej vlastný hraný seriál s názvom Star Wars: Ahsoka bude projektom, v ktorom sa hraný Ezra ukáže. Mnohí predpokladajú, že dejom seriálu bude jeho hľadanie. Okrem Ahsoky ho bude totiž hľadať aj Sabine Wren, ktorú si v hranom svete zahrá herečka Natasha Liu Bordizzo. Potvrdený je aj návrat Dartha Vadera/Anakina Skywalkera (Hayden Christensen), bývalého učiteľa Ahsoky.

Eman Esfandi Ahsoka
Eman Esfandi; Zdroj: theilluminerdi.com

Ivanna Sakhno a Mary Elizabeth Winstead patria k herečkám, ktoré sa v seriáli tiež ukážu, no ešte nepoznáme ich úlohy. Herec Ray Stevenson by si mal zahrať nejakého admirála, aj keď nie je isté, či pôjde o Thrawna alebo o niekoho iného. Seriál sa už nejakú dobu natáča, čo je viac než dobré. Premiéra ho totiž čaká niekedy v roku 2023, aj keď presný dátum zatiaľ ešte odhalený nebol.

Čo hovoríte na toto obsadenie? Ste s ním spokojní?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -