Nicolas Cage je poriadne rozbehnutý, obsadený bol aj do psychologického trileru Sympathy for the Devil

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nicolas Cage vo filme Sympathy for the Devil

Nicolas Cage bol obsadený do psychologického trileru Sympathy for the Devil. Doteraz bol jediným známym hercov v obsadení Joel Kinnaman, ktorého môžeme poznať zo seriálu Altered Carbon alebo oboch verzií komiksovej Suicide Squad. Títo dvaja herci budú zvádzať poriadne nervy drásajúcu hru.

Cage je v poslednej dobe poriadne rozbehnutý. Zrejme ho opätovne naštartoval komerčný aj kritický úspech drámy Pig. Počas tohto roka sme ho mohli vidieť vo filme The Unbearable Weight of Massive Talent, kde si zahral samého seba. Teraz má v príprave niekoľko ďalších filmov.

nicolas cage joel kinnaman
Zdroj: latestly.com

Cage očividne nespomaľuje

Dva z nich sú westerny. Oba z nich prídu ešte tento rok. Butcher’s Crossing uvidíme už počas budúceho mesiaca a príbeh starého pištoľníka The Old Way uvidíme v poslednom mesiaci v roku. Na budúci rok, konkrétne počas apríla ho uvidíme v hororovej komédii Renfield, kde si zahrá vysoko očakávanú rolu. Bude grófom Draculom.

Začiatkom mesiaca sme sa ešte dozvedeli, že spája svoje sily aj so štúdiom A24. V spolupráci s Arim Asterom, režisérom Prekliateho dedičstva alebo Slnovratu, majú priniesť temnú komédiu Dream Scenario. Psychologický triler bude ďalším cenným ozvláštnením jeho „renesančnej“ kariéry.

nicolas cage pedro pascal
Zdroj: what.life

Tvorcovia sľubujú „hánky zaťaté napätím“

Kinnaman si tu zahrá postavu zatiaľ známu ako „The Driver“, teda šofér. Bude prinútený zobrať tajomného muža, ktorého zatiaľ poznáme len ako „The Passenger“, teda pasažier. Ním je práve Cage. To ešte netuší, že sa práve rozbehla hra s vysokými stávkami na mačku a myš. Ďalšie detaily o deji nie sú známe, tvorcovia nám však sľubujú „hánky zaťaté napätím“.

Nimi sú režisér Yuval Adler (stojaci za filmom Temné spomienky, kde si tiež Kinnaman zahral s Noomi Rapace) a scenárista Luke Paradise. Ten aktuálne vytvára príbeh aj pre remake Bonnie a Clydea. Producentom je Allan Ungar, ktorý hovorí, že pôjde o ukážku sily medzi dvoma hercami a víziu, ktorá chytí publikum. Nakrúcať sa už začalo v Las Vegas, dátum vydania však ešte nie je známy.

Ako sa vám pozdáva správa, že sa Nicolas Cage pridal do trileru Sympathy for the Devil? Zaujíma vás psychologická hra, ktorú bude mať s Joelom Kinnamanom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -