Perfektný život Mily Kunis môže zničiť incident z minulosti. Prichádza trailer na drámu Luckiest Girl Alive

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na drámu Luckiest Girl Alive

Netflix prináša trailer na mysterióznu drámu Luckiest Girl Alive. Založená je na úspešnej a mimoriadne dobre predávanej knižnej predlohe, ktorú priniesla Jessica Knoll. Hovorí príbeh úspešnej ženy, ktorú môže dobehnúť jej minulosť. Vo filmovom spracovaní si ju zahrá Mila Kunis.

Ani Fanelli zažila na prestížnej strednej škole šokujúce a verejné poníženie. To ju viedlo k tomu, aby pretvorila od základov svoj život. Teraz má pevnú pozíciu v prestížnom magazíne, vyberaný šatník a vysnívanú svadbu za rohom. Jej nastávajúci (ktorého hrá Finn Wittrock) podchádza dokonca z rodiny s modrou krvou. Lenže Ani má tajomstvo, ktoré je hlboko pochované v jej vnútri.

Bolestivé momenty z minulosti môžu zničiť jej perfektný život

Súkromné a extrémne bolestivé momenty sa však začnú dostávať na povrch a bublať, čo môže zničiť všetko. Túto hru rozbehne režisér kriminálnych dokumentov, ktorý ju pozve, aby povedala svoju časť incidentu, ktorý sa odohral na Bradley School. Nielenže musí konfrontovať pravdu, čelí tak aj vyhrážkam či hrozbe stratiť svoj starostlivo vybudovaný život.

Či sa Ani vyslobodí z tohto bludného kruhu sa dozvieme až pri premiére na streamovacej službe. Tá je stanovená na 7. októbra, ako hovorí ukážka, aj zverejnený plagát. Pútavú drámu v kombinácii s napínavým trilerom prináša režisér Mike Barker.

luckiest girl alive plagát
Zdroj: geektyrant.com

Na základe knižného bestselleru

Ten stál za snímkami ako Zabite kráľa, Vejár lady Windermejerovej či Klub vydieračov. Neskôr sa venoval skôr dobrodružným filmom skôr pre televíznu produkciu. Zadaptoval knihy Morský vlk a Moby Dick, ten bol zatiaľ jeho posledným filmom v roku 2010. Tak sa vracia po vyše dekáde pre adaptáciu bestselleru podľa magazínu New York Times.

Okrem spomínanej dvojice hercov tu hrajú Chiara Aurelia, Scoot McNairy, Thomas Barbusca, Justine Lupe, Dalmar Abuzeid, Alex Barone, and Carson MacCormac, Jennifer Beals a Connie Britton. Odhalenia TifAni celému svetu a návrat k minulosti z jej perfektného života budeme môcť sledovať na streamovacej službe začiatkom októbra.

Zaujal vás trailer na Luckiest Girl Alive? Ste zvedaví ako dopadne príbeh Ani s odhaleniami z jej minulosti? Budete 7. októbra sledovať na Netflixe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -