Emma Roberts si zahrá v romantickej komédii Space Cadet, ktorú bude tiež produkovať

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Emma Roberts vo filme Space Cadet

Emma Roberts si zahrá hlavnú úlohu v romantickej komédii Space Cadet. Nielen to, navyše bude film pre službu Amazon Prime Video aj produkovať. Jeho réžiu aj scenár si však zobrala na starosť Liz W. Garcia, ktorá stojí za snímkami The Lifeguards alebo drámou Zraniteľné srdcia.

Roberts si zahrá Rex, mladé dievča z Floridy, ktorá nechýba na žiadnej párty. Ukáže sa však, že je jedinou šancou pre vesmírny program NASA. Šťastnou náhodou sa totiž dostane k tréningu s inými kandidátmi. Tí môžu mať lepšie životopisy, chýba im však jej zdravý sedliacky rozum, srdce a guráž.

Emma Roberts Liz W. Garcia
Zdroj: deadline.com

Producent vyzdvihuje ženy vo vede

Ďalšími osobami, ktoré sa podieľajú na produkcii sú Greg Silverman a Jon Berg so spoločnosťou Stampede Ventures. Druhý menovaný, ktorý je zároveň riaditeľom tejto firmy, sa vyjadril, že je rád ako unikátny príbeh vytvárajú. Povedal:

„Emmyn úžasný dôvtip a správne časovanie pre komédiu skvele stvárnia postavu Rex. Lizine vytváranie tejto postavy zas naplno dokáže, aké stotožniteľné a zábavné dokáže byť, keď ženy preberú technologické smery. Dúfame, že to dokonca inšpiruje mladé ženy, ktoré sa o toto pole zaujímajú. Vesmírne preteky totiž pokračujú, tak nemáme pochýb, že sa diváci budú vedieť spojiť s týmto naratívom poháňaným ženami.“

Skúsenosti so žánrom má už bohaté

Kým je však film komédiou z prostredia Vesmírnej agentúry, bude obsahovať aj romantickú linku. O nej ešte nie je zverejnené nič viac, tiež nepoznáme ani ďalšie osoby v hereckom obsadení. Roberts má však s týmto žánrom dobré skúsenosti, čo dokazuje aj jej film Holidate z predminulých vianočných sviatkov.

Dobre ju môžeme poznať z komédie My sme Millerovci, objavila sa aj v známej sérii Vreskot (v jej štvrtej časti). S týmto žánrom tiež pracuje opakovane, vidieť sme ju mohli aj v Scream Queens a viacerých sériách American Horror Story. Aktuálne pracuje na komiksovom filme Madame Web od Sony. Po uvoľnení jej povinností na ňom sa bude môcť pustiť do tejto komédie.

Čo hovoríte na to, že Emma Roberts bude film Space Cadet aj produkovať okrem hrania hlavnej role? Ako sa vám zatiaľ pozdáva podľa popisu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -