Harrison Ford mal byť údajne oznámený do MCU ako náhrada dôležitej postavy. Prečo sa to nestalo?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Harrison Ford v MCU?

Marvel si do svojho filmového vesmíru pridáva veľké mená. Či už sú to Kurt Russell, Bill Murray alebo John Krasinski, ich hviezdne obsadenie sa rozrastá. Podľa novej správy mal byť aj Harrison Ford oznámený ako súčasť MCU. Udiať sa to údajne malo na D23 Expo a mal prísť ako nový predstaviteľ postavy, ktorú už poznáme.

Herec v júli oslávil svoje 80. narodeniny, ale stále zostáva riadne aktívny. Zopakoval si svoju ikonickú rolu Han Sola v novej trilógii Hviezdnych vojen. V roku 2020 sme ho mali možnosť vidieť vo filme Volanie divočiny a budúci rok v lete ho uvidíme vo filme Indiana Jones 5.

Indiana Jones 5
Zdroj: digitalspy.com

Prečo neprišlo k oznámeniu?

Jeff Sneider, redaktor magazínu Ankler, vystúpil v podcaste The Hot Mic podcast. V ňom povedal, že herec mal byť ohlásený ako súčasť tohto filmového sveta a uvádza aj dôvod, prečo sa to nestalo. Povedal:

„Chceli ho ohlásiť ako súčasť obsadenia filmu Thunderbols na D23. Ale nespravili to, pretože Kathy Kennedy si dupla a povedala, že sa budú sústrediť na Indiana Jonesa 5.“

Riaditeľka Lucasilmu nechce odvádzať pozornosť

Tak sa poďme na jeho tvrdenie pozrieť detailnejšie. Kathleen Kennedy, ktorú spomína, je aktuálnou riaditeľkou spoločnosti Lucasfilm. Tá stojí za filmami s profesorom Jonesom a je iba logické, že nechce, aby sa od nich odvracala pozornosť.

Podľa toho, čo však novinár hovorí, sa mal Ford stať novým Thunderboltom Rossom. Túto úlohu dlhé roky stvárňoval v komiksovom svete William Hurt. Od jeho smrti, o ktorej sme sa dozvedeli v marci, sa vedú jednania, ako ďalej štúdio s postavou naloží. Zdá sa, že chceli vymeniť hereckého predstaviteľa.

william hurt marvel
Zdroj: reddit.com

Mal by byť v ohlásenej tímovke

Tímovka Thunderbolts, ktorá dáva dokopy tím záporákov a antihrdinov, ktorých pošlú na vládnu misiu, predsa nemôže byť bez svojho zakladateľa. A podľa tejto správy mal byť Harrison Ford súčasťou MCU ako generál Thadeuss Ross. Otázne je, či by sme mohli vidieť aj jeho „superhrdinskú“ verziu a to Red Hulka.

Kým táto správa pochádza z jediného zdroja a nie je potvrdená štúdiom, na akcii D23 zverejnili ostatné obsadenie. Do filmu sa vrátia Florence Pugh ako Yelena Belova, David Harbour ako Red Guardian, Wyatt Russell ako U.S. Agent, Sebastian Stan ako Bucky Barnes/Winter Soldier, Hannah John-Kamen ako Ghost, Olga Kurylenko ako Taskmaster a Julia Louis-Dreyfuss ako Valentina Allegra de Fontaine.

Harrison Ford Thunderbolts
Zdroj: thefashionvibes.com

Thunderbolts by nemalo byť bez zakladateľa

Rozhodne by bolo zaujímavé veteránskeho herca vidieť priamo pri nich! Na to, či teda príde k potvrdeniu štúdiom, si budeme musieť počkať. Ďalej však vieme, že režisérom bude Jake Schreier a uvedenia filmu do kín sa máme dočkať 25. júla 2024.

Páčilo by sa vám, ak by bol Harrison Ford súčasťou MCU ako Thunderbolt Ross? Alebo túto rolu vidíte inak? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -