Chuck Norris sa po 11 rokoch vráti v novom filme. Tento raz si to rozdá s mimozemšťanmi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chuck Norris sa vráti v novom filme

Hollywoodska legenda, bojový majster a prdmet nejedného vtipu. Zdá sa, že aj tieto anekdoty o nezastaviteľnom nadčloveku by mohli mať niečo do seba. Herec sa totiž vo veku 82 rokov vracia z hereckého dôchodku. Už zhruba mesiac vieme vďaka portálu Deadline, že sa Chuck Norris pridal ku filmu Agent Recon, tento raz samotná hviezda zverejnila nové detaily.

Snímku si zobral na starosť Derek Ting, ktorého film Agent Revelation príliš vysoko nevyniesol. Je teda jasné, že aj tento raz prinesie silné nízkorozpočtové béčko, s Norrisovým návratom ho však stále uvítame. Režisér zároveň stvárni aj jednu z kľúčových úloh. Okrem neho si tu zahrá Marc Singer známy zo seriálu Pán zverov z 80. rokov.

agent recon chuck norris derek ting marc singer
Zdroj: Quiver Distribution

Elitná jednotka v boji proti mimozemšťanom

Norris stvárni Alastaira, veliteľa špeciálnych jednotiek zaisťujúcich bezpečnosť po celej planéte. Je znovu povolaný do akcie, keď ho osloví Jim (Ting), ktorý je síce zelenáčom, avšak disponuje špeciálnymi schopnosťami. Alastair sa má spojiť s bitkami zoceleným plukovníkom Greenom (Singer) a jeho ostrieľanými mariňákmi.

Misia ich zavedie do púšte v Novom Mexiku, kde bola nájdená mimozemská technológia. Tím zistí, že nepriateľ je nielen extrémne silný a rýchly, ale navyše vie ovládať myseľ slabších bojovníkov. Trojica sa musí prebojovať nemysliacimi hordami, aby odhalila pravdu o mimozemskej základni a zabránila zániku ľudstva.

Chuck Norris návrat
Zdroj: Facebook / Chuck Norris

Režisér si užíval prácu s legendou

Znie to ako poriadna dávka zábavy, ktorú si užíval aj samotný režisér. Vo svojich predošlých rozhovoroch tvrdil, aké skvelé bolo pracovať s hercami, na ktorých filmoch vyrastal. Chucka môžeme predsa dobre poznať aj my vďaka jeho plodnej, vyše 40-ročnej kariére.

Preslávil sa filmom Cesta draka v roku 1972, kde si zmeral sily s kung-fu majstrom Bruceom Leem. Počas 80. rokov sa objavoval v rade filmov, za zmienku určite stoja Osamelý vlk McQuade či Delta Force. Z 90. rokov si ho môžeme najlepšie pamätať ako Walkera, texaského rangera. Naposledy sa však objavil vo filme Expendables 2 ešte v roku 2012.

chuck norris choreografia syn dakota
Zdroj: Facebook / Chuck Norris

Vtipy o nadčlovku zrejme majú štipku pravdy

Chuck Norris sa pre film Agent Recon vracia po 11 rokoch mimo plátna. Samotný herec pridal na svoj Facebook nové fotografie z filmu. Vidíme, že aj napriek tomu, že má po osemdesiatke, stále vyzerá, ako by po šesťdesiatke nezostarol ani o deň. Tiež je jasné, že vie ešte poriadne rozdávať rany.

Okrem fotiek pridal aj popis, v ktorom uvádza, že akčné scény, ktorých zákulisie nám ukazuje, choreografoval jeho syn Dakota. Ten chce preraziť v Hollywoode, preto mu snáď práca s otcom pomôže. Herec nás vyzýva, aby sme boli pripravení. Film totiž príde počas budúceho roka. Presnejší dátum zatiaľ nešpecifikuje.

Páči sa vám, že sa Chuck Norris vracia pre film Agent Recon? Čo hovoríte na námet tohto béčkového akčného sci-fi? Tiež sa vám zdá, že je niečo na vtipoch o hercovi pravdivé a vôbec nestarne? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: deadline.com; Facebook / Chuck Norris

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -