Prichádza trailer na film Big Shark od Tommyho Wiseaua, tvorcu kultovo zlého the The Room

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Big Shark

Tommy Wiseau je po 20 rokoch späť v režisérskom kresle! Tvorca dnes už kultového filmu The Room prináša snímku (triler?), v ktorej bude mesto terorizovať obrovský žralok. Námet filmu aj jeho doterajšie prevedenie je… presne také, ako by sme čakali. To nám jasne dokazuje zverejnený trailer na Big Shark.

Ak by ste náhodou posledné dve dekády netrávili na internete dlhšie ako deň, The Room je film, ktorý vyšiel v roku 2003. Napísal, zrežíroval, aj hlavnú rolu si v ňom zahral Wiseau. Kvôli extrémne zlým hereckým výkonom a ťažkopádnemu, zmysel nedávajúcemu deju (a aj strihu, ani nejdeme začínať) si film vyslúžil kultový status, pozornosť fanúšikov a opakovane sa znovu premieta.

The-Room-Tommy-Wiseau
Zdroj: theplaylist.com

Objaví sa aj so „spoluhviezdami“

Od jeho vytvorenia však tento tvorca príliš na scéne nepôsobil. V roku 2017 sa objavil v malej úlohe v temnej komédii Best F(r)iends. Spoločnosť Machinima s ním vytvorila webovú sériu The Tommy Wi-Showv ktorej je unesený mimozemšťanmi, ktorí ho nútia hrať videohry (niektoré však naozaj stoja za to).

V roku 2019 však sľuboval svoj veľký návrat na scénu s filmom o žralokovi. On a jeho dve „spoluhviezdy“ z predošlého filmu, Greg Sestero a Isaiah LaBorde, si tu majú zahrať požiarnikov Georgieho, Patricka a Tima. Práve oni majú zachrániť New Orleans pred útokom veľkej morskej príšery.

Žralok brázdi ulice New Orleans

Ukážka (teda jej polovica, pretože druhá je reklamou na radu pánskeho spodného prádla – ale s funky hudbou!) nám zatiaľ ukazuje pár amatérskych boxerov. Predvádzajú sa v ringu a netušia o skutočnom nebezpečí, ktoré číha vonku – gigantický žralok sa (nejako) dostal na ulice a útočí na ľudí. Jednou z postáv, ktorá pred nimi uteká, je samozrejme aj Wiseau.

big shark
Zdroj: reddit.com

Trailer zatiaľ neukazuje ďalších „hercov“ ani dátum vydania. Snímka však dostala vlastnú webovú stránku BigSharkMovie.com, na ktorej označuje svoj debut 2. apríla v Oregone. Následne sa má premietať v ďalších americký mestách. My len veľmi dúfame, že sa jej podarí dostať do Európy a (aspoň v nejakej forme) aj k nám.

Zaujal vás trailer na film Big Shark? Ste zvedaví na ďalší film od tvorcu neslávneho The Room? Myslíte si, že má šancu sa dostať aj k nám? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -