Trailer na Strays ukazuje, že nie všetky filmy o psíkoch (aj keď s hviezdnymi hlasmi) musia byť rozkošné

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Strays ukazuje úplne iných hovoriach psov

Ak ste vyrastali na filmoch ako Neuveriteľná cesta alebo Air Buddies, prichádza kúsok, ktorý môže byť presne pre vás. Phil Lord a Chris Miller (tvorcovia napríklad 21 Jump Street) sa totiž rozhodli dať žánru s hovoriacimi psami úplne iný zvrat. Pre dospelé publikum. O tom vás dokáže presvedčiť už trailer na komédiu Strays.

Pouličná zmeska Reggie (s hlasom komediálnej legendy Willa Ferella) si myslí, že má skvelý život. So svojím majiteľom sa dokáže vždy skvele poňaháňať a vyhrať každú hru, ktorú pre neho pripraví. Ukazuje sa však krutá realita – Doug (Will Forte) je asociálny alkoholik žijúci prívese, ktorý sa chce svojho štvornohého kamaráta zbaviť.

V meste narazí na novú partiu

Raz sa rozhodne pre iný prístup – namiesto poľa, odkiaľ sa vždy vráti, ho odvedie do špinavých uličiek veľkého mesta. Ak vám to začína trhať srdce a máte zdanie slzy naháňajúcej drámy, tu príde otočka o 180 stupňov. Medzi budovami stretáva skupinu opustencov, ktorí mu odhalia pravdu.

Bostonský teriér Bug (ktorému hlas poskytol Jamie Foxx) mu prezradí, že ho Doug nechce. Tak prichádza čas na pomstu. A to poriadne nepríjemnú – rozhodnú sa mu odhryznúť to, čo je pre neho najcennejšie. V tom mu budú pomáhať borderka s hlasom Isly Fisher a (nie úplne) terapeutická nemecká doga, ktorú dabuje komik Randall Park.

strays trailer
Zdroj: joblo.com

Dlhá (a zábavná) cesta za pomstou

Spolu sa vydávajú na poriadne dobrodružnú cestu, na ktorej nebude chýbať loganie piva, halucinogénne hríbiky ani užívanie si so záhradnými trpaslíkmi. Jednoducho ďalšia poriadna komédia pre dospelých, ktorú prináša Universal (podobne ako Macík od McFarlana).

Práve s týmto štúdiom totiž na niekoľko filmov uzavreli dohodu Lord a Miller. K tomu si prizvali na réžiu Josha Greenbauma (Barb a Star idú do Vista del Mar) a scenár pre nich vytvoril Dan Perrault (mokument Players či tvorca Screen Junkies). Výsledok ich práce má premiéru stanovenú na 9. júna.

Pobavil vás trailer na komédiu Strays? Čo hovoríte na zvrat v žánri s hovoriacimi psíkmi? Páčia sa vám hviezdne hlasy v ich dabingu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -