Michael Keaton JE Batman vo svete bez metaľudí a dve verzie Barryho utekajú na pomoc – ukazuje nový trailer na The Flash

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Nový trailer na The Flash

Super Bowl LVII priniesol, ako tomu obvykle býva, počas svojej šou v polčase aj niekoľko zaujímavých ukážok. Zrejme najočakávanejšou z nich bol trailer na film The Flash, ktorý nám teraz sľubuje pohybovanie medzi svetmi aj viac akcie. Vidíme nielen dve verzie Barryho Allena (Ezra Miller), ale pripojí sa aj ďalší Temný rytier a tentoraz z radov metaľudí aj iná osoba zo Supermanovej rodiny.

Hneď zo začiatku vidíme Flashov nový kostým. Stojí v ňom pri svojom detskom dome a my vieme, že sa tak napojíme na udalosti komiksu Flashpoint, ktorým je film inšpirovaný. Barry v ňom cestuje do alternatívneho vesmíru, aby mohol opäť byť so svojou mamou (Maribel Verdú), ktorá tu prežila.

Napriek varovaniu zmení minulosť – a nie k lepšiemu

Lenže kým sa mnohovesmíry k sebe priťahujú ako magnety, občas sa môže stať, že sa stretnú nesprávne póly. Aj napriek tomu, že ho Bruce Wayne ešte v podobe Bena Afflecka varuje pre následkami, cestuje do minulosti. Tým však zmení udalosti – a vôbec nie k lepšiemu.

Svet ja zrazu bez metaľudí a tak svojich najväčších ochrancov. Udalosti, ktoré sme mohli vidieť vo filme Muž z ocele, sa tak stali úplne inak a generál Zod (Michal Shannon) teraz zvrchovane vládne Zemi. Barry ale narazí na svoju vlastnú verziu z tohto sveta a musí sa s ňou spojiť, aby vôbec priniesli nejakú budúcnosť.

michael keaton batman
Zdroj: digitalspy.com

Michael Keaton je späť ako Batman!

Kým tu však neexistujú ľudia so schopnosťami, tento svet stále má hrdinov. Konkrétne jedného, ktorého opäť po rokoch stvárňuje Michael Keaton. S novou Batcave či Batwingom potvrdzuje ústrednej dvojici v momente naháňajúcom husiu kožu, že ON JE BATMAN. Dokonca aj s pozmenenou verziou známej skladby Dannyho Elfmana.

Nie je však jediným, kto bude postavám pomáhať. Z akéhosi väzenia sa im podarí zachrániť Karu Zor-El (Sasha Calle), inak známu ako Supergirl. Prichádza s vlastnou verziou svojej červenej a modrej uniformy, podobne ako jej bratranec. Dokonca na jeho štýl prerazí aj nadzvukovú bariéru, čo sa Barry snaží natáčať zo stíhačky (ich deti to budú chcieť vidieť!).

the flash supergirl
Zdroj: meaww.com

Dvaja Barryovia nájdu aj pomoc Supergirl

Trailer na film The Flash ponúka aj poriadnu dávku akčných a dynamických momentov, ktoré nás ešte viac podnietia, aby sme na neho netrpezlivo čakali. Vidieť mestom pretekať dvoch Flashov s Batmanovým motocyklom predsa musí stáť za to. Navyše vieme, že táto snímka bude meniť ďalšie smerovanie DC univerza. Do 15. júna, kedy bude uvedený v kinách, sa to bude zdať ako dlhý čas!

Páčil sa vám nový trailer na chystaného Flasha? Tiež vás nadchlo opätovné uvedenie Keatonovho Batmana alebo objavenie Supergirl? Ste zvedaví, ako sa dvom Barrym podarí zachrániť univerzum? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -