Vin Diesel chce, aby bol Robert Downey Jr. v ďalšom Rýchlo a zbesilo filme ako protiklad Doma

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Robert Downey Jr. v Rýchlo a zbesilo?

RODINA Dominica Torreta je tu s nami už celé roky. Pôvodne séria s pouličnými pretekmi a super rýchlymi autami sa postupne menila na akčnejšiu (a čoraz viac zákony fyziky popierajúcu) franšízu. S tým však prichádzali aj ďalšie a ďalšie zvučné mená. Teraz sa hovorí o tom, že Robert Downey Jr. by mal perfektnú rolu v ďalšom Rýchlo a zbesilo filme.

Počas rokov sa k obsadeniu pridali John Cena, Jason Statham, Charlize Theron, Chris „Ludacris“ Bridges či najnovšie Helen Mirren, Brie Larson a ako záporák Jason Momoa. Ten sa poriadne ukázal v novom traileri, ktorý sme dostali pred pár dňami.

Diesel má hneď vo hviezde jasno

Ten boli slávnostne uviesť aj hlavné hviezdy. A tam, kde sú oni, nesmie chýbať ani tlač. Niekoľko redaktorov sa teda spýtalo Vina Diesela, či by mal predstavu o tom, čo by sa malo diať a koho by obsadil. Bez váhania povedal (pre portál Variety) meno RDJ, k čomu doplnil:

„Bez toho, aby som prezradil veľa z toho, čo sa má diať v budúcnosti, bude tu postava, ktorá bude protikladom Doma. Prezentuje vozidlá bez šoférov s filozofiou, že to je pravý spôsob ako dosiahnuť slobodu. Keď niekto verí, že toto je budúcnosť, je to nezhoda s Torettovou mentalitou.“

Pridal by sa k poriadnej kope

Keď sa ho spýtali, či už túto myšlienku predostrel samotnému hercovi, iba s vtipom (ale aj drsnosťou v hlase) povedal, že sa ho nemajú dovolovať spýtať sa to pred všetkými tými ľuďmi. Vieme však, že v desiatej časti ságy si zahrajú aj Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Scott Eastwood, Michael Rooker, Daniela Melchior, Alan Ritchson či Cardi B.

Premiéru bude mať v máji a jedná sa o veľkolepé zavŕšenie. To však bude rozdelené na dve časti, preto je teda ešte stále priestor na to, aby mohol byť Robert Downey Jr. v ďalšom Rýchlo a zbesilo filme. Na internete sa však hneď objavili vtipné reakcie, že táto postava až príliš pripomína jedného skutočného technologického giganta – Elona Muska. O to zaujímavejšie je, že Tony Stark, ktorého si zahral, bol čiastočne inšpirovaný týmto miliardárom…

Spoluhviezda chce do rodiny niekoho iného

Avšak nielen tohto herca by si vedeli predstaviť. Spoluhviezda Michelle Rodriguez dostala rovnakú otázku a odpovedala, že by chcela toho úžasného chlapíka z filmov o Jasonovi Bournovi. „Ku*va, chcem Matta Damona! Máme štyroch držiteľov Oscarov, dajte nám ďalšieho“. Uvidíme teda, či sa podarí aspoň jedného z nich dostať do jedenástky…

Vedeli by ste si predstaviť, že by bol Robert Downey Jr. v Rýchlo a zbesilo filme? A čo hovoríte na to, že má hrať technologického giganta, protiklad Doma? Alebo by ste tam radšej videli Matta Damona? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -