Objaví sa Ana de Armas ako ženský zabijak v sérii John Wick?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ana de Armas v sérii John Wick?

Herečku menom Ana de Armas tvorcovia zvažujú do nového John Wick spin-offu. O tom, že sa chystá samostatný film Ballerina, vieme už nejaký čas. Prvý raz o ňom padlo slovo v roku 2017 a má ísť o projekt z rovnakého sveta zameraný na ženskú vrahyňu. Bude tak podobne, ako samotný John, hľadať pomstu, ona však za vraždu svojej rodiny.

Vidíme, že značka skutočne naberá na sile. Vo filme z roku 2014 sa Keanu Reeves vracia z dôchodku ako nájomný zabijak. Kvôli tomu, že mu zabili psa (posledný darček od zosnulej ženy) sa vydá hľadať toho, kto to spôsobil. A pritom postupne likviduje podsvetie.

John Wick 4 Yen Anderson
Zdroj: eu.usatoday.com

Ďalšie dva filmy aj seriál

Situácia sa odvtedy pekelne zamotala a za vidinou odmeny išlo po Johnovi nespočetne veľa vrahov. To sme mohli vidieť v tretej časti s názvom Parabellum. Tá zarobila v kinách krásnych 325 miliónov dolárov, a preto je jasné, že chce štúdio Lionsgate značku rozširovať. Budúci rok nás čaká John Wick 4 a ohlásený je aj piaty diel.

Okrem toho dostávame aj seriál, ktorý sa odohráva vyše 30 rokov pred udalosťami filmu. Hovorí o hoteli Continental, ktorý je útočiskom pre vrahov. Vedie ho Winston a seriál bude práve o jeho vzostupe k moci. Jeho mladšiu verziu si zahrá Colin Woodell a vieme, že sa v seriáli ukáže aj Mel Gibson.

continental obsadenie
Zdroj: editorial.rottentomatoes.com

Film s hlavnou ženskou hrdinkou

Štyri roky sa hovorí aj o samostatnom filme so ženskou hlavnou hrdinkou. Po filme John Wick 3: Parabellum boli predpoklady, že by to mohla byť jedna z členiek programu postavy známej ako The Director (Angelina Houston). Okrem toho, že bola Johnovou adoptívnou matkou, trénovala mladé dievčatá na vrahyne.

Nie je to stále vylúčené, avšak doteraz ani raz nepadla žiadna informácia o hlavnej hrdinke. Až teraz sme vďaka portálu Deadline dostali informáciu o tom, ktorú herečku by chceli do hlavnej role.

Ana-de-Armas-No-Time-to-Die-Paloma
Zdroj: screenrant.com

Ana de Armas nás už akciou presvedčila

Ana de Armas je v hľadáčiku pre John Wick spin-off Ballerina. Nie je to prekvapením, nakoľko sa kvalitne predviedla v najnovšej bondovke Nie je čas zomrieť. Skvele tam kombinovala akciu so šarmom, čo by mohla v predmetnej sérii určite zužitkovať.

Vyjadrila sa, že počas filmu s Danielom Craigom podstupovala dlhý a náročný tréning. Ten sa však oplatil a je odhodlaná trénovať ešte viac. So sériou, ktorá je známa svojimi akčnými sekvenciami (a štýlom známym ako gun-fu), to je určite na mieste. A možno by nám mohla ukázať aj svoj vlastný bojový štýl…

ana de armas john wick
Zdroj: bayl.eu

Strela by sa aj s Keanu Reevesom?

Navyše s Keanu Reevesom si už zahrala v rozporuplnom (erotickom) trileri Knock Knock. Nie je isté, či by sa tieto dve postavy stretli, ale určite by to dávalo zmysel a bolo by to niečo, čo by chceli fanúšikovia vidieť. A kto vie, možno by si mohla strihnúť cameo už vo filme John Wick 4.

Akciu zažije aj v chystanom filme bratov Russovcov The Gray Man, kde Chris Evans a Ryan Gosling hrajú zabijakov a ona sa tu objaví vo vedľajšej roli. Spolu s Evansom (aj spomínaným Craigom) hrala jednu z hlavných úloh filmu Na nože.

Blonde Netflix 2021
Zdroj: theplaylist.net

Jej herecká kariéra je rozmanitá

Jej portfólio je ale naozaj rozmanité. Zahrala si aj v sci-fi filme Blade Runner 2049 a uvidíme ju aj v životopisnej dráme Blonde. Tu si zahrá svetoznámu speváčku Marilyn Monroe.

Chceli by ste vidieť ako Ana de Armas prestrieľava svoju cestu za pomstou v John Wick spin-offe Ballerina, alebo by mala mať vlastný unikátny štýl? Hodí sa vám tam táto herečka, alebo by ste si predstavovali inú?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -