Nový, hlavný trailer na Barbie je tu. Vydáva sa do reálneho sveta a už nás nič nepresvedčí, že toto leto nepatrí jej

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hlavný trailer na Barbie

Warner Bros. prináša nový trailer na Barbie, ktorý označujú ako „hlavný“. Prináša ešte viac náhľadu do filmu Grety Gerwig, ktorý bude napakovaný hereckými hviezdami. Obľúbená bábika od Mattela (aj so svojím mužským náprotivkom) sa vydávajú do reálneho sveta, čím sa len rozbehne poriadny kolotoč udalostí. Toto leto jednoznačne patrí im!

Začíname rovnakým náhľadom ako naposledy, Ryan Gossling sa pýta Margot Robbie čo plánuje na večer. Ako vždy – vyraziť s ostatnými Barbie na parket a rozbaliť to spoločnou choreografiou na plánovanú pieseň (ale od Dua Lipa, ktorá si tu zahrá Barbie morskú pannu!). Lenže niečo je inak – čo keď sa zrazu začne zamýšľať nad vlastnou smrteľnosťou?

Dejú sa zvláštne veci, musí do reálneho sveta

Celkovo sa dejú zvláštne veci – už sa prirodzene nevznáša do svojho auta a čo je najhoršie, jej nohy sa dotýkajú zeme (fuj!). Musí sa tak vybrať za pokreslenou Barbie (Kate McKinnon), ktorá jej dáva topánkou na vysokom podpätku a domácou obuvou matrixovskú voľbu. Zostane vo fantastickom svete alebo sa vydá do toho reálneho?

Od toho nie je ďaleko k tomu, aby sme cez skvele vytvorené, známe prostredie, smerovali do ulíc ľudského sveta. Problémy nastávajú okamžite (ale policajné zábery Barbie a Kena sú na nezaplatenie) a dostanú sa aj do pozornosti riaditeľa spoločnosti na hračky (Will Ferrell). Ten bude robiť všetko pre to, aby sa vrátili naspäť do krabice!

barbie a ken
news.italy24.press

Naprataný soundtrack a ešte napratenejšie obsadenie

Teraz je to jednoznačné – čaká nás poriadna zábava a mimoriadne odviazaná jazda. Kolíziu dvoch svetov navyše ešte podporuje skvelý soundtrack (ktorý tvorili aj Ava Max, Charlie XCX, Khalid, Lizzo či Nicki Minaj) a výborné herecké zoskupenie.

Barbie soundtrack
Zdroj: lifestyleasia.com

V úlohách sa objavia Emma Mackey, America Ferrera, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Michael Cera, John Cena a mnohí, mnohí ďalší. A ak by ste boli na pochybách, že toto je ten pravý Barbie svet, na konci zaznie aj remix známej skladby Barbie Girl. A uvidíme aj samotnú vynálezkyňu bábiky! Potrebujeme ešte viac dôvodov, aby sme išli 20. júla do kina?

Ako sa vám páčil hlavný trailer na Barbie? Presvedčil vás, aby ste na neho išli do kina alebo ste boli už rozhodnutí? Ktorý z vtipov a narážok z neho vás pobavil najviac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -