Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito budú spolu opäť vo filme! Máme očakávať niečo na štýl Jamesa Bonda, ale zábavné

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito opäť spolu

Tento týždeň sa objavil na Netflixe seriál Fubar, v ktorom sa niekdajší kulturista a bývalý guvernér Kalifornie vracia k svojmu žánru – akčnej komédii. Ten si prvý raz vyskúšal vo filme Dvojičky z roku 1988. Teraz nám Arnold Schwarzenegger prezradil, že on a Danny DeVito sa opäť po 35 rokoch objavia spolu vo filme. Aký by mal byť?

Pred tým, ako streamovacia služba sériu 25. mája uviedla, predchádzala jej slávnostná premiéra. Na tej samozrejme nemohla chýbať ani tlač, okrem iného aj online magazín, ktorý sa volá The Arnold Fans. Pre nich prezradil, že po vyše troch dekádach chystá ďalší projekt so svojím niekdajším parťákom.

seriál fubar
Zdroj: thedigitalfix.com

Od akčnej hviezdy ku komédii

Začal hovoriť o tom, že aj napriek pocitu, že mal v sebe aj humornú stránku, tak ho tlačili do akčných úloh. Začal:

„Je to zaujímavé, pretože som sa vždy cítil, že mám intenzívnu stránku, vážnu stránku, neformálnu stránku, aj tú vtipnú. Ale na začiatku, kvôli mojej fyzickej rozvinutosti, nikto nechcel, aby som robil niečo vtipné. Chceli len, aby som nakopával zadky. Hovorili o mne „Toto je akčná hviezda“ už po tom, ako som hral Conana. Lebo som bol vypracovaný. Nechceli mi dať šancu, kým neprišli Dvojičky.“

Spomínal, ako začali prichádzať ďalší herci s veľkými množstvami svalovej hmoty, okolo čoho vznikol celý akčný žáner. Filmy sa tak začali opakovať a on prišiel za štúdiami s požiadavkou o komédiu. Vraj ho vysmiali s tým, že do toho nebudú investovať a nebudú vylepšovať niečo, čo im zarába. Jediný, kto mu nepovedal jasné „Nie“, bol dnes už legendárny režisér Ivan Reitman.

Skúšali ísť do rizika a film zarobil viac peňazí ako všetky jeho akčné filmy dovtedy. Tak prišli ďalšie spoločnosti, ktoré si povedali „poďme ho dať do komédie“. Tak prišiel Policajt zo škôlky, Junior či Pravdivé lži, dokonca aj súčasný Fubar.

film dvojičky
Zdroj: cinemablend.com

Trojičky sa však nekonajú

Arnold Schwarzenegger ale opakovane tvrdí, že on a Danny DeVito by mali spraviť ďalší film spolu. Niekoľkokrát sa hovorilo o tom, že by pôvodný film dostal pokračovanie, ktorý mal dostať názov Trojičky. Ten bol však definitívne škrtnutý po smrti režiséra. V rozhovore ale prezradil, aký projekt to bude tentoraz. Povedal:

„Konečne zase robím tie veci, pre ktoré som bol stvorený. Môžem robiť oboje – akciu aj komédiu a tento projekt s DeVitom bude jedna z tých vecí. Dostanete prehnanú akciu na štýl Jamesa Bonda, ktorá bude zároveň veľmi zábavná.“

Akcia na štýl Jamesa Bonda, ale zábavná

Viac detailov však prezradiť nechcel, tak stále nevieme, či ide len o ich spoločnú myšlienku, alebo už má aj nejakú reálnu kostru. Dúfajme však, že si získali pozornosť niektorého štúdia a uvidíme po rokoch ich spoluprácu. Pretože chceme rozhodne vidieť oboch (a ideálne dohromady) aj v tomto desaťročí!

Ako sa vám pozdáva, že si Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito zopakujú spoluprácu? Boli by ste radše, ak by to bolo pokračovanie Dvojčiat alebo ste zvedaví aj na takýto projekt? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -