Horor Sirota dostane prequel. Pozrie sa na počiatky vrahyne

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Horor Sirota dostane prequel

Prvá časť vyšla ešte v roku 2009 a možno si na ňu pamätáte prostredníctvom hesla „Esther nie je obyčajná sirota“. Horor Sirota teraz dostane prequel, vďaka tomu, že sa našla produkčná spoločnosť, ktorá ho chce pripraviť. Film s názvom Orphan: First Kill (Sirota: Prvá vražda) už nemá pod sebou Dark Castle.

Od nich (a od pridruženej spoločnosti eOne) kúpili práva Paramount Players. Ide o dcérsku spoločnosť Paramount Pictures, ktorá sa zameriava na „súčasné filmové projekty“. A tak po 12 rokoch oznamujú ďalší diel z filmu, ktorý režíroval William Brent Bell (The Boy, Diabol v tele).

Sirota
Zdroj: mmgnews.com

Esther nie je obyčajná sirota

Príbeh sa zameriava na Leenu. Utiekla z estónskej psychiatrickej kliniky do Spojených štátov. Tu sa vďaka svojmu zdravotnému handicapu, kvôli ktorému vyzerá ako dieťa, infiltruje do rodiny Colemanovcov. Jej nový život ako siroty Esther sa ale hneď obráti, keď začne terorizovať matku rodiny. Tá však spraví všetko preto, aby ochránila nielen seba, ale aj svojho manžela a deti.

Isabelle Fuhrman si tu zahrala titulnú úlohu, pričom mala vtedy iba 10 rokov. Samotná mladá herečka hovorila o tom ako náročné bolo stvárniť postavu, ktorá je nielen vraždiaci sociopat, ale hlavne predstieranie 33-ročnej ženy, že je mladé dievča.

isabelle furhman sirota
Zdroj: rappler.com

Úlohu si zopakuje už aj ako staršia

Zaujímavé je, že úlohu si teraz zopakuje. Aj keď má stvárniť dospelú ženu, tak netreba zabúdať, že práve zobrazená postava má mať zdravotný stav, kvôli ktorému vyzerá ako dievča. Avšak Fuhrman je teraz dvatsiatničkou a tak sa filmári vyjadrili, že použijú perspektívu a rôzne uhly kvôli zlepšeniu výzoru pri natáčaní. A svoje má vraj spraviť aj svetový tím, ktorý robí make-up.

A zdá sa, že história sa opakuje. Film má rozprávať ako utečenkyňa prvý raz využila dôveru rodiny. Po svojom príchode využije bohatú rodinu z Connecticutu a bude sa vydávať za ich stratenú dcéru. Matku z tejto rodiny si zahrá Julia Stiles a herečky sa vyjadrili, že si spoluprácu náramne užívali a páčilo sa im vytvorenie spoločného filmu.

sirota julia stiles
Zdroj: joblo.com

Prezradený je aj zvyšok obsadenia

Sirota pre svoj prequel s názvom First Kill zohnala aj hercov Rossifa Sutherlanda, Matthewa Finlana a Hiro Kanagawu. Scenár napíše David Coggeshall, ktorý už ma tiež na konte zopár hororov, preto sme zvedaví, čo môžeme od príbehu očakávať. Jedno je však jasné – ak bude mať podobnú atmosféru ako jednotka, tak tejto siroty sa rozhodne obávam.

Ako sa vám páči správa, že film Sirota teraz dostáva ďalšiu časť, ktorá sa pozrie na počiatky vrahyne v USA? Ste radi aj za návrat herečky do hlavnej role? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -