Horor Vtelenie zla je konečne v kinách! Najnovší kúsok od Jamesa Wana sľubuje mrazivú atmosféru a veľa vrážd

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

James Wan sa vracia do žánru horor, aby všetkým fanúšikom ponúkol opäť niečo z jeho súdku. Najnovší horor Vtelenie zla sľubuje naozaj mrazivé momenty, v ktorých ti bude naháňať hrôzu neznáma entita. A tentokrát to nebude len o duchoch. Filmové štúdio Warner Bros. má možnosť si na svoje konto pripísať ďalší skvelý kúsok. A ver nám, že tento film sa oplatí vidieť.

Okrem réžie sa tvorca venoval aj písaniu scenára, s ktorým mu pomáhala Ingrid Bisu. Pre 33-ročnú umelkyňu sa jedná o debut v pozícii scenáristky. No pevne veríme, že s Wanom sa im podarilo do sveta kinematografie priniesť taký horor, ktorý vystraší a radi sa k nemu vrátime aj po uplynutí nejakého času. A podľa ukážok to vyzerá naozaj sľubne, o čom sa môžeš vďaka filmovému distribútorovi Continental Film od 2. septembra dozvedieť na veľkom plátne aj ty.

Do kín zavítal mrazivý horor Vtelenie zla od skvelého Jamesa Wana

Wanovo oko na tvorbu jedinečných filmových hrôz je späť. Zaradí sa jeho najnovší kúsok medzi najlepšie horory v tomto roku? Potenciál na úspech cítiť už len z kombinácie rôznych hororových aspektov. Vidieť môžeš imaginárnu entitumrazivú hudbuvraždy a jumpscary. Celé to dopĺňa zaujímavý príbeh, ktorý premení nevinnú ženu na médium s víziami.

Wan vložil svoju dôveru do skúseného tímu profíkov, s ktorými spolupracoval na viacerých úspešných filmových projektoch. Kameramanom je Don Burgess (AquamanV zajatí démonov 2). Pozíciu strihača zabral Kirk Morri (AquamanV zajatí démonov 2). Nechýbajú ani produkčný dizajnér Desme Murphy (AquamanRýchlo a zbesilo 7) a dizajnérka kostýmov Lisa Norciová (Insidious: Posledný kľúč). O hudbu sa postaral dlhoročný skladateľ franšízy V zajatí démonov Joseph Bishara.

Annabelle Wallis Vtelenie zla
Zdroj: Warner Bros.

Fascinujúci príbeh tentokrát nebude len o duchoch

Vtelenie zla ti ukáže mladú ženu menom Madison, ktorú prenasledujú hrozné predstavy o všemožných vraždách z jej okolia. Aby toho nebolo málo, čoskoro zisťuje, že tie divné sny s desivou smrťou sú realita. Preto sa ich rozhodne vyriešiť a nepríjemnú záhadu chce za každú cenu vylúštiť. No otázok je veľa. Prečo je práva ona s týmito udalosťami spojená? Akú úlohu vo víziách zohráva neznáma bytosť Gabriel? Imaginárna entita z detstva ju prenasleduje už dlhé roky a postaviť sa jej čelom bude pre diváka znamenať veľa napínavých hororových momentov.

V hlavnej úlohe uvidíme pôvabnú herečku Annabelle Wallis (Peaky Blinders). Vo filme taktiež účinkujú Maddie HassonMckenna GraceJake AbelGeorge YoungMichole Briana White a Jacqueline McKenzie.

Stačí zájsť do kina a môžeš to veľmi rýchlo zistiť na vlastnej koži. Vďaka Madison zažiješ veľa šokujúcich vrážd a rozoznať realitu od ilúzie nebude jednoduché. O to viac zrušenia film vyžaruje a táto hororová nádielka by nemala chýbať na zozname každého hororového fanúšika. Ak do toho dokonca pridáš aj dobre ozvučenú kinosálu, perfektný zážitok tvojim zmyslom neutečie a domov by si mal odchádzať spokojný. Vidíme sa?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -