Wes Anderson nepoľavuje. Ešte sme nevideli ani jeho The French Dispatch a už chystá ďalší film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Wes Anderson chystá ďalší film

Wes Anderson naozaj nepoľavuje a už chystá produkciu na svoj ďalší film. Ten ešte len naberá tvary a vyberá si obsadenie. Zatiaľ neprezradil, kedy by sme sa ho mali dočkať a ani názov. Herecké mená, ktoré však pribúdajú, sú značne zaujímavé.

Motiváciou je mu pozitívne prijatie filmu The French Dispatch, ktorý už mal svoju premiéru na festivale v Cannes. U nás si ho ešte len budeme môcť pozrieť, pretože do kín príde 21. októbra v tomto roku.

The French Dispatch malo na Cannes úspech

Medzi obsadením tvoriaci jeho stálice sa do hlavnej role pridal Timothée Chalamet. Film rozpráva tri samostatné príbehy, ale všetky sú zasadené do fiktívneho francúzskeho mestečka v 20. storočí. Tam vychádzajú americké noviny a my môžeme sledovať osudy ich redaktorov, novinárov aj vlastníka.

V tomto prípade ide aj o skúsenosti z vlastného života režiséra. Netají sa láskou k novinám The New Yorker a niektoré postavy a udalosti z filmu sú inšpirované práve udalosťami okolo tohto periodika.

The French Dispatch, wes anderson film
Zdroj: imdb.com

Wes Anderson a jeho film pridáva k obsadeniu aj ďalšie mená

Keď sme však pri Andersonovom chystanom filme a jeho obsadení, tak určite treba spomenúť stálice. Adrien BrodyBryan CranstonRupert FriendTilda Swinton, Jeffrey WrightScarlett Johansson, či Bill Murray – títo všetci sa vrátia. Zahrá si však aj Tom Hanks a veľkým prekvapením je, že obsadí do zatiaľ nešpecifikovanej role Margot Robbie.

A obsadiť sa chystá aj mladého Tonyho Revoloriho. Pôjde pre nich už o tretiu spoluprácu, pretože si zahral aj v spomínanom The French Dispatch. Ich prvým spoločným projektom však bol Grandhotel Budapesť, pri ktorom by sa dalo povedať, že hercovi nakopol kariéru.

wes anderson film, grandhotel budapest revolori
Zdroj: swiftheadline.com

Mladému hercovi nakopol kariéru

Odvtedy si Tony Revolori zahral vo filmoch Dope, Piata vlna a svoje miesto si našiel, aj keď ako vedľajšia postava, v najnovších stvárneniach Spider-Mana. Najbližšie ho tak uvidíme v jeho tretej časti No Way Home.

Angažuje sa aj v seriálovom svete, pretože sa ukáže v druhej sérii Servant od Apple. Príde aj do ďalšieho seriálu z produkcie Disney. Hovoríme o Willow, ktorý podľa informácií ukončil produkciu a chystá sa na vydanie na streamovacej službe.

Zdroj: Fox Searchlight

S Revolorim počíta do tretice

Je skvelé sledovať, ako môže režisér nakopnúť kariéru mladého herca. Preto je výborné, že okrem ostrieľaných stálic a nového prírastku v podobe Margot Robbie privedie Wes Anderson pre svoj najnovší film aj stále častejšie obsadzovaného Tonyho Revoloriho.

Tešíte sa na film The French Dispatch? Ste radi, že dal jeho prvotný úspech režisérovi dostatočnú motiváciu na to, aby hneď začal pracovať na ďalšom filme? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -