Mission: Impossible 7 bol opäť presunutý; Top Gun: Maverick neuvidíme v roku 2021 vôbec

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pandémia opäť mení dátumy filmov

Jeseň vo filmovom svete bude poriadne premiešaná. Kvôli narastajúcim prípadom delta variantu si dávajú filmári pozor a tak boli posunuté viaceré premiéry. Áno, je to tak, pandémia opäť mení dátumy vydania veľkých filmov.

Najhoršou správou to bude asi pre fanúšikov Toma Cruisa. Toho bohužiaľ už tento rok v kinách neuvidíme vôbec. Dlhoočakávané pokračovanie Top Gun: Maverick sa malo dostaviť konečne na jeseň a to 19. novembra. A to ani nehovoríme o tom, že úplne pôvodne mali fanúšikovia sledovať Pete Mitchella naspäť v kokpite už počas júla 2019.

Top Gun: Maverick
Zdroj: superguide.nl

Maverick posunul aj Mission: Impossible

Teraz bol film kvôli obavám presunutý na 27. mája 2022. Lenže práve vtedy mal mať premiéru jeho iný film, Mission: Impossible 7. Ten dostal chystanú premiéru až na 30. september 2022. Viaceré hviezdy z obsadenia už oznámili, že natáčanie pre nich skončilo, avšak niektorí stále nakrúcajú a to nehovoríme o následnej postprodukcii.

Zdržanie v tomto prípade však sprevádzajú aj nešťastia okolo filmu. Pristátie vrtuľníkom na záhrade, neplánovaný výbuch na pľaci alebo posledná krádež luxusného vozidla a s ním aj batožiny hlavnej hviezdy… Ak ho vôbec uvidíme na budúci rok, tak to môžeme byť stále radi. Pôvodne bolo plánované natáčať s ním dohromady aj M:I 8, avšak ten je teraz naplánovaný na 2023.

Tom Cruise krádež BMW
Zdroj: latestpagenews.com

Posúvajú Sony aj Paramount

A tým pádom zostal dátum 19. november voľný. Sony oznámilo, že jeden zo svojich chystaných filmov presúva práve na tento deň. Našťastie nejde o veľkú a zásadnú zmenu, pretože sa to dotkne filmu Krotitelia duchov: Dedičstvo, ktorý bol pôvodne naplánovaný na 11. novembra. Tu, ešte raz, našťastie, máme iba 8 dní.

Horšie je to opäť s jedným z chystaných projektov od Paramountu. Jackass Forever dostaneme tiež až počas budúceho roka a to 4. februára 2022. Pôvodne plánovaný dátum bol tiež počas tejto jesene, 22. októbra.

Jackass Forever trailer
Zdroj: Enduser4gl.com

Bezpečnejšie dátumy na budúci rok

Hollywood dúfa, že počas budúceho roka sa budú môcť kiná plniť už vo väčších množstvách. Dva najväčšie ťaháky z hore spomínaných, Top Gun: Maverick a Mission: Impossible 7 si teda nechali na relatívne bezpečnejšie dátumy – pred letom a po lete.

S tým ako pandémia mení dátumy vydania filmov, tak dúfame, že sa to nedotkne aj ďalších dlho očakávaných. Pozeráme sa na teba, Nie je čas zomrieť, na film, ktorý mal odkladov ako žiaden iný. Dohady boli aj ohľadom Venom 2: Carnage prichádza, ale nové plagáty stále avizujú dátum 15. októbra v tomto roku…

Čo hovoríte na ďalšie posuny filmov? Na ktorý z nich ste sa najviac tešili? Myslíte si, že prípady odkladov budú pribúdať? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: vanityfair.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -