Nový trailer na tretiu časť Bill & Ted ukazuje ešte viac úžasnosti a odhaľuje aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový Bill and Ted trailer

Druhý a definitívny Bill and Ted trailer sa nám ukázal. Hovoríme teda samozrejme o tretej časti tejto excelentnej série, ktorá nesie názov Bill & Ted Face the Music. Bude to takmer 30 rokov, odkedy nás pobavili vo svojom druhom dobrodružstve, v ktorom si prešli svoju cestu peklom (a to bez metafor). A sľúbené pokračovanie potrebujeme v roku 2020 snáď viac ako inokedy.

Pokračovanie, ktoré bolo oznámené ešte počas minulého roka, totiž postaví ústredných hrdinov do pozície zachranárov sveta. Keanu Reeves a Alex Winter musia zachrániť zničenú verziu reality (čo je v súčasnosti akési stotožniteľné) tým, že napíšu svoj doteraz najväčší hit. Kapela Wyld Stallyns ho totiž ešte stále nevydala.

Pomoc hľadajú na rozličných miestach

Nebudú v tom ale sami. Vyhľadajú alternatívne verzie samých seba z budúcnosti (a to viaceré), zoberú si na pomoc niekoľkých hudobníkov naprieč celou históriou a okrem časových agentov bude asistovať aj samotná Smrť. Ale kľúčovú rolu istotne zohrajú hlavne ich dcéry.

Billovu dcéru Billie Logan si zahrá Brigette Lundy-Paine (Sklenený zámok). Mierne známejšia herečka Samara Weaving (Krvavá nevesta) sa zase zhostí úlohy Tedovej dcéry menom Thea Preston. Áno, Bill a Ted dali svojim dcéram ženské verzie mien Bill a Ted. Čo iné by sa dalo od nich čakať.

bill a ted dcery
Zdroj: comingsoon.net

Pridáva sa viacero zaujímavých hercov

K hereckému obsadeniu sa pridá aj Holland Taylor, ktorú môžeme poznať predovšetkým ako matku z Dva a pol chlapa. Stvárni „Veľkého vodcu“, najmocnejšiu postavu vo vesmíre. Vládne 700 rokov v budúcnosti na San Dimas. Z časových agentov (ktorí prichádzajú varovať hrdinov pre blížiacou sa hrozbou) si v ukážke môžeme všimnúť aj Kristen Schaal, známu ako hlas z Bob’s Burgers alebo The Last Man on Earth.

V hereckom obsadení nájdeme aj Becka Benetta z SNL, ktorý si zahrá Tedovho mladšieho brata, Deacona. Vieme, že si má zahrať aj Noho Hank (Barry), ktorý má ústrednej dvojici slúžiť ako akýsi poradca, v traileri ho však zatiaľ nevidíme. Okem Reevesa a Wintersa si svoju rolu zopakuje aj William Sadler a to ako Smrť.

Bill-and-ted-poster
Zdroj: orionpictures.com

Dcéry rovnako strelené ako otcovia

Bill and Ted trailer nám ukazuje množstvo bláznivých momentov, skoky v čase dopredu aj dozadu, historické osobnosti a alternatívne verzie hlavných hrdinov. Séria už v minulosti zaručila, že toto môže byť veľmi dobrý mix, na ktorom sa kvalitne pobavíme. Teraz však do neho pridávajú ešte postavy dcér.

Vyzerá to, že po svojich otcoch zdedili naozaj veľa, čo sa intelektu týka. Pozrieť sa teda na Billa a Teda a ich ženské nasledovateľky bude o to väčšia jazda. A skvelá správa je, že nám trailer hovorí, že sa dobrodružstva môžeme dočkať v „lete 2020„. Spoločnosť Orion Pictures, ktorá film distribuuje, však prezradila, že si ho pozrieme na streamovacích službách aj kinách zároveň 1. septembra.

Zaujal vás najnovší Bill and Ted trailer? Tešíte sa celkovo na ich tretie dobrodružstvo? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: nerdist.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -