Seriál zo sveta Ako si vycvičiť draka odhaľuje dátum vydania a drakov v modernom svete

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser na Dragons: The Nine Realms

Dreamworks nám ukázal prvý teaser na Dragons: The Nine Realms. Seriál bude nadväzovať na udalosti zo známej a obľúbenej série Ako si vycvičiť draka. Odohrávať sa však bude stovky rokov po nej a tak nám ukáže drakov v modernom svete.

Seriál sa dostane na streamovacie služby Hulu a Peacock, čo je odhalené aj v ukážke. Dostať by sme ho mohli ako príjemný skorší vianočný darček, pretože dátum je stanovený na 23. decembra. Spin-off zo sveta Ako si vycvičiť draka ešte tento rok? Tak to si píšem do kalendára!

Draci v modernom svete

Hlavnú postavu nahovorí Jeremy Shada, ktorého môžeme poznať ako hlas niekoľkých postáv, ale predovšetkým Finna z Adventure Time. Inak ho poznáme aj z iných projektov ako Cookie Run: Kingdom alebo Julie and the Phantoms. Tu bude dračím jazdcom po opätovnom objavení týchto majestátnych tvorov. Oficiálny popis deja hovorí toto:

„V seriáli Dragons: The Nine Realms, ktorý sa odohráva 1300 rokov po udalostiach z Ako si vycvičiť draka, sú draci už iba legendou v modernom svete. Ale keď geologická anomália otvorí na povrchu Zeme širokú, na míle dlhú a hlbokú trhlinu, musia sa spojiť vedci z celého sveta, aby preskúmali tento fenomén. A čoskoro skupina nezbedných detí, privedených ich rodičmi k trhline, odhalí tajomstvo. Tajomstvo, ktoré musia držať v tajnosti. Pravdu o drakoch a o tom, kde sa skrývali.“

Vracia sa aj pôvodný tvorca

V krátkej ukážke toho síce nevidíme veľa, ale stačí nám pár sekúnd na to, aby sme vedeli, že vidieť lietať drakov medzi budovami súčasného sveta rozhodne chceme. Pôjde o animovaný seriál pre detského diváka, ale určite má čo povedať aj klasickým fanúšikom filmovej trilógie.

To dokazuje aj fakt, že za seriálom stojí jej pôvodný tvorca, John Tellegen. Scenár píše Henry Gilroy, ktorý stojí napríklad za príbehmi animovaných Clone Wars alebo viacerých Marvel filmov. Ako producenti budú pre seriál slúžiť Chuck Asten a Ben Sleven.

dragons the nine realms
Zdroj: nerdist.com

Príjemný vianočný darček pre fanúšikov

Takže pôvodný tvorca Ako si vycvičiť draka pracuje na spin-off seriáli. Rozhodne niečo, čo stojí za to. Teaser na Dragons: The Nine Realms nám odhalil, že si ho budeme môcť pozrieť už 23. decembra.

Budete sledovať aj tento seriál zo sveta Ako si vycvičiť draka? Tešíte sa na zobrazenie drakov v súčasnom svete? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -