Bolo oznámené Rick a Morty anime, ide o druhý oficiálny spin-off

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Rick a Morty anime oznámené

Adult Swim oficiálne oznámilo, že pripravujú Rick a Morty anime. Ide už o druhý potvrdený spin-off z ich strany. Ešte lepšia správa pri tom môže byť, že sa vyvíja nezávisle od hlavnej série, takže nespadá medzi dohodu o obnovení na 70 častí. Time to get Schwifty in here!

Seriál zrejme netreba bližšie predstavovať, pretože na HBO Max už bežalo 5 sérií. Večne pod parou, ale geniálny vedec Rick cestuje naprieč vesmírom (alebo niekoľkými vesmírmi) so svojím vnukom a zažívajú aj s celou ich rodinou poriadne šialené dobrodružstvá až za hranicou bizarnosti. Nekompromisný, drsný, ale kreatívny humor si získal množstvo fanúšikov.

5. séria rick a morty
Zdroj: geektyrant.com

Navyše k dohode o 70 epizódach

Preto sa má, teraz už miliardová značka, samozrejme záujem rozširovať. Adult Swim dospel k dohode, kde bolo fanúšikom prisľúbených ďalších 70 epizód, ešte v nešpecifikovanom počte sérií. Okrem toho bol počas mája oznámený samostatný seriál The Vindicators, ktorý, ako podľa názvu vieme, sa zameriava na najväčších superhrdinov vesmíru. O jeho produkcii nemáme žiadne ďalšie informácie, ale nakoľko sľubovali dátum vydania v roku 2022, tak dúfajme, že ho ešte tento rok uvidíme.

Kým ale na neho diváci netrpezlivo čakajú, tak WarnerMedia oznámili ďalší samostatný animovaný seriál. Jeho názvov bude veľmi jednoducho Rick and Morty: The Anime. Bude pozostávať opäť z desiatich epizód a bude ho pripravovať Takashi Sano.

rick a morty vindicators
Zdroj: imdb.com

Od tvorcu dvoch špeciálov

Tento zároveň momentálne pracuje na dvoch krátkych animovaných špeciáloch. Rick and Morty vs. Genocider a Summer Meets God (Rick Meets Evil) sú obe v produkcii a budú sa vysielať zároveň na HBO Max aj Adult Swim. Ich riaditeľ Michael Ouweleen sa vyjadril, že je nadšený z toho, ako sa môže prezentovať anime stále viac západným divákom.

Práve na ich stanici totiž prebiehal programový blok Toonami, ktorý pred 25 rokmi priniesol východnú animovanú tvorbu na americké obrazovky. Sú radi, že ich môžu prinášať aj pre ďalšiu generáciu s projektmi ako Fena: Pirate Princess, Blade Runner: Black Lotus, Shenmue the Animation a samozrejme Rick a Morty: The Anime.

sola rick a morty
Zdroj: hyperbeast.com

Scenárista pracuje na štyroch projektoch naraz

Scenárista pôvodnej série Rob Schrab je údajne momentálne zatvorený v produkčnej miestnosti, kde sa venuje intenzívnemu písaniu. Tvorí totiž naraz šiestu aj siedmu sériu a oba spin-offy. Naozaj ohromné množstvo práce, tak dúfame, že výsledok bude stáť za to! Pôvodne vedúce osobnosti Dan Harmon a Justin Roiland sa ešte nevyjadrili, či sa podpíšu aj pod tento projekt.

Pozriete si radi aj anime spin-off k Rickovi a Mortymu? Tešíte sa viac na tento alebo ten o Vindicatoroch? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -