Tvorcovia Stranger Things, bratia Dufferovci o chystanom spin-offe: „Bude o 1000 % odlišný“

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dufferovci a spin-off k Stranger Things

Bratia Dufferovci chystajú spin-off k Stranger Things. To je informácia, ktorú vieme už dlhší čas. Informácie k nemu sú nám vždy ochotní dávkovať iba po malých množstvách. Tak to je aj teraz, po epickom finále štvrtej série. Okrem toho, že budú prinášať piatu a poslednú, prezradili opäť niečo málo aj o vedľajšom projekte.

Hlavný seriál sa začal ešte v roku 2016. Minulý piatok priniesol na streamovaciu službu Netflix posledné dve časti štvrtej série s dĺžkou takmer 4 hodiny. Finálnu piatu sériu už by mali vraj začať chystať čoskoro, pričom nápady už majú v hlavách dlhšie.

Stranger Things spinoff
Zdroj: wired.com

Vedia o čom bude, Netflix to ešte nevie

Presne vraj vedia aj o čom bude spin-off. Zatiaľ iba oni a Finn Wolfhard, ktorý hrá v seriáli Mikea. A ten je vraj géniom, ktorý na to prišiel sám. Avšak Matt a Ross boli aktuálne hosťami v podcaste Happy Sad Confused podcast. A v ňom povedali, že príbeh bude o 1000 % odlišný od hlavnej série. Povedali nasledovné:

„Nie je to pokračovanie. Niekedy si prečítame dohady, že to bude spin-off zameraný na Jedenástku, niekedy, že na Steva a Dustina, niekedy zase, že sa to bude venovať inému „číslu“. To by nebolo zaujímavé, pretože to všetko sme spravili. Netrávili by sme hodiny skúmaním toho, čo už sme vyriešili. Bude to teda úplne iné.“

Bude to na 1000% iné

Ak teda nemáme očakávať navrátené postavy ani pohrúženie sa do ich príbehov, je na mieste ďalšia otázka. Tú sa spýtal aj moderátor Josh Horowitz. Dotazoval sa, čo bude tým spojným materiálom, ktorý z toho robí spin-off. Odpovedali iba, že to je „citlivosť pri rozprávaní“.

Dočkáme sa teda úplne novej hrozby? Uvidíme, ako Upside Down ovplyvňovalo iné časti sveta? Zavedie nás to do úplne nového prostredia ako antológia? Ťažko povedať, pretože podľa bratov to zatiaľ nevie ani Netflix. Sú však z ich myšlienky poriadne „nabudení“ a nevedia sa dočkať, ako ju budú riešiť s ďalšími tvorcami.

Čo si myslíte, že chystajú bratia Dufferovci ako spin-off k Stranger Things? Mohlo by to byť stále o Upside Down alebo to bude niečo úplne iné? Dajte nám vedieť názory v komentároch.

Zdroj: geekryrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -