Jack Ryan skončí po štvrtej sérii, už sa však chystá spin-off

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jack Ryan skončí po 4. sérii

Akčný špionážny triler Tom Clancy’s Jack Ryan sa skončí po štvrtej sérii. Podľa správy povie John Krasinski svojej úlohe zbohom, ešte ho však čakajú dve série. Avšak pre fanúšikov tohto kúsku od Amazon Prime Video to neznamená úplný koniec, pretože už sa chystá spin-off.

Avšak ešte ani tretia séria nemá stanovený dátum vydania. Z minuloročnej správy vieme o tom, že v nej uvidíme aj kus našej krajiny. Nakrúcala sa totiž v okolí Svrčinovca a Skalitého, kvôli čomu bola aj diaľnica D3 uzatvorená 10 dní. S post-produkciou by sme sa však jej vydania mali dočkať niekedy počas roka 2023.

diaľnica natáčanie Jack Ryan
Zdroj: rottentomatoes.com, pngwing.com

Jack ako utečenec

V nej bude hlavná postava na úteku a pri pretekoch s časom. Je totiž nesprávne obvinený zo spriadania veľkej konšpirácie a tak sa z neho stáva utečenec. Ide po ňom CIA aj organizácia podvodníkov, ktorú predtým odhalil. Musel sa stiahnuť a križuje Európu v snahe jednak prežiť a jednak zabrániť masívnemu globálnemu konfliktu.

Krasinski sa údajne od začiatku podpísal pre vytvorenie štyroch sérií. Preto by nemalo byť až takým prekvapením, že práve po nich bude nasledovať koniec hlavného seriálu. Avšak podľa rovnakej správy sa už chystá vedľajší príbeh. V ňom si zahrá Michael Peña ako Ding Chavez, ďalšia postava z literárneho sveta Toma Clancyho.

jack ryan michael pena
Zdroj: joblo.com

Michael Peña ako dôstojník Rainbow Six

Pripojil sa k CIA priamo zo služby v americkej armáde. Zúčastnil sa misií v krajinách ako Kolumbia, Irán či Spojené kráľovstvo, kde pôsobil ako výkonný dôstojník jednotiek Rainbow Six. Objavil sa dokonca až v 22 knihách od tohto autora.

Z hlavnej Jack Ryan série je to ale 7 kníh. Medzi ne patria The Sum of All FearsClear and Present DangerExecutive OrdersDebt of HonorCommand AuthorityFull Force and Effect a Commander-in-Chief. Avšak ešte nevieme, z ktorej bude nový spin-off čerpať.

jack ryan
Zdroj: digitalspy.com

Prienik čakáme aj medzi inými postavami

Známe však je, že si v ňom zahrajú Wendell Pierce a Michael Kelly. Budú stvárňovať postavy menom James Greer a Mike November a objavia sa v tretej sérii. Takže je jasné, že aj keď Jack Ryan skončí, tak postavy a deje sa budú prepájať s hlavnou sériou aj v spin-offe.

Potešila vás viac novinka o spin-offe alebo sklamanie z toho, že Jack Ryan dostane už len dve série? Sledujete tento akčný seriál na Amazone? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -