Bude teda Ezra Miller nahradený v DCEU? Odpoveď by už mala byť známa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Ezra Miller nahradený v DCEU?

Internetom v poslednom čase kolujú dohady o tom, či bude Ezra Miller nahradený v DCEU, teda rozšírenom komiksovom univerze. Postavil štúdio Warner Bros. do značne náročnej situácie kvôli jeho správaniu v súkromnom živote. Obvinenia sa na neho valia jedno za druhým a na budúci rok má prísť jeho filmový The Flash. Ako to s ním bude?

Snímka The Flash má v rámci DC poriadne otvoriť multiverzum. Film je už pomerne dlho vo vývoji, sľubujú nám ho už od roku 2017. Podľa správy mal byť už zopár mesiacov hotový, avšak rozhodli sa pre pretáčky. Preto ho nedostaneme tento rok v novembri ako sa pôvodne plánovalo, ale až v júni 2023.

teaser trailer the flash
Zdroj: polygon.com

Zatknutý dvakrát počas mesiaca

Samozrejme v prípade, ak už je projekt hotový, by nemalo zmysel, aby v ňom bol herec nahradený. Takto by muselo prísť k masívnym pretáčkam, ktoré by ho zdržali zrejme nie o niekoľko mesiacov, ale hneď o niekoľko rokov. Takže samozrejme, v júni budúceho roka ho ešte ako Barryho Allena uvidíme. Ale čo potom?

Herec bol počas jedného mesiaca na Havaji zatknutý hneď dvakrát. Prvý raz to bolo za napadnutie dvoch ľudí v karaoke bare. Následne sa vlámal do domu mladého páru, z ktorého ale utiekol (avšak s ich dokladmi). No jeho druhé zatknutie nasledovalo pri ďalšom vlámaní do domu mladej ženy, ktorej spôsobil aj zranenia.

Ezra Miller bol zatknutý
Zdroj: hindustantimes.com

Ako reagujú Warner Bros.?

Výsledok jeho nasledujúceho súdu nie je známy, ale otázkou bolo, či chcú Warner Bros. spájať svoje meno s takouto osobou. Odpoveď však priniesol Adam B. Vary, redaktor magazínu Variety. Uviedol:

„Miller bol zatknutý na Havaji dvakrát počas tohto roka – za narušenie poriadku a obťažovanie a za napadnutie druhého stupňa, Ale aj tak som dostal vyjadrenie, že WB NEzvažuje nahradenie Ezra Millera ako Flasha.“

Náhrada sa teda nekoná

Takže na otázku sme dostali jasnú odpoveď – Ezra Miller zostáva v DCEU ako Flash. Na druhej strane je otázne, do akých projektov bude zaradený. Justice League vo forme ako sme ju poznali už prakticky neexistuje. Samozrejme, sólový film ho ale môže posunúť rôznymi smermi, tak zostáva čakať iba naň. Jeho premiéra bude 23. júna 2023.

Dobrou otázkou bude aj to, ako budú tento fakt vnímať fanúšikovia. Množstvo osôb žiadalo jeho nahradenie. Hovorilo sa, že ho vystrieda Grant Gustin, ktorý túto postavu stvárňuje v seriáli. Niektorí hovorili aj o tom, že by sa na túto postavu hodil Dylan O’Brien známy zo seriálu Teen Wolf. Avšak, ani jedna zámena sa nekoná.

Čo si myslíte vy? Ide zo strany Warner Bros. o dobrý krok alebo by mal byť Ezra Miller nahradený? Koho by ste videli v úlohe namiesto neho? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -