Justice League tento rok zabíjať nebudeme. Hra Suicide Squad bola odložená na rok 2023

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hra Suicide Squad odložená na 2023

Ak patríte medzi hráčov, ktorí sa vždy od začiatku roka tešia na všetky tituly, ktoré v nadchádzajúcom roku dostanú, nemáme pre vás príjemnú novinku. Hra Suicide Squad: Kill the Justice League bola presunutá na rok 2023. Počas nasledujúcich 11 mesiacov sa teda zabíjania členov Ligy spravodlivosti nedočkáme…

Informáciu sme sa nedozvedeli cez oficiálnu správu Warner Bros. alebo Rocksteady Studios, ktorí za hrou stoja. Ako väčšie množstvo správ dnešných dní – dozvedeli sme sa to vďaka sociálnym sieťam. Výkonný šéf mediálneho obsahu pre Warnerov Jason Kilar na svojom Twitteri zdieľal hry, ktoré od nich vyjdú počas tohto roka.

Od DC len jedna hra

V tweete sme mohli vidieť logo hry Hogwarts Legacy zo sveta Harryho Pottera. Ukázal sa tam aj príspevok zo sveta Hviezdnych vojenLego Star Wars: The Skywalker Saga. Od DC sa tam ale nachádzal iba jeden titul – Gotham Knights. Takže Rocksteady pokračujú vo svojej šnúre a pridajú si ďalší rok, kedy od nich nevyšla žiadna hra. Zatiaľ poslednou čo vydali bolo totiž Batman: Arkham Knight z roku 2015.

Zase, je pravda, že im to stále dokážeme odpúšťať, pretože vďaka svojej sérii Arkham zmenili naratív v DC hrách. Prvý titul z roku 2009, Arkham Asylum, poskytol krásny otvorený svet s veľa možnosťami. V nasledujúcich rokoch sa toto herné univerzum iba rozrastalo. A práve aj chystaná herná Suicide Squad doňho spadá.

Suicide Squad príbehový trailer
Zdroj: nerdist.com

Antihrdinovia proti známemu tímu hrdinov

Tento tím obsahuje Harley Quinn, King Sharka, Deadshota a Captaina Boomeranga. Svoje sily si zmerajú s členmi Justice League, ako napovedá aj podtitul. Známym hrdinom totiž Brainiac vymyl mozgy a poslal ich do sveta páchať zlo. Je len na partii nesúrodých (anti)hrdinov, aby ich zastavili.

Hra bola prvý raz predstavená na udalosti DC FanDome v roku 2020. Odvtedy nám v každom traileri sľubovali dátum vydania v roku 2022. V jednej ukážke sme mohli vidieť, ako tím stojí proti Supermanovi. V tej poslednej, ktorú ukázali v decembri, sme videli rivalitu medzi Boomerangom a Flashom. Potešilo to hlavne fanúšikov znalých zdrojového materiálu.

Na co-op multiplayer netrpezlivo čakáme

Lenže teraz je tento dátum neplatný a hra Suicide Squad bola presunutá na rok 2023. Je to obrovská škoda, pretože titulu sa nevie dočkať viacero fanúšikov. Bežný spomenutý štýl od Rocksteady totiž dopĺňa ešte co-op multiplayer. Tak dúfajme, že 7 rokov bolo pre nich dostatok a hru dokážu priniesť v budúcom roku čo najskôr.

Aj vy sa radíte medzi fanúšikov, ktorých správa o odloženej hernej Suicide Squad nahnevala? Alebo sa skôr radíte medzi tých, ktorí veria v jej kvalitu a radšej si počkajú? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -