K Schwarzeneggerovmu Diovi sa pridala Salma Hayek ako Hera. Už vieme, o aký projekt ide

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Salma Hayek ako Hera

Pred niekoľkými dňami ste mohli zachytiť príspevok od Arnolda Schwarzeneggera na jeho Twitteri. Prezentoval sa tam ako vodca gréckych bohov, Zeus. Neprezradil nám síce o aký projekt ide, avšak ihneď sa rozbehli špekulácie. Teraz sa k nemu pridala Salma Hayek ako Hera. Trojicu uzatvára podobne ako Arnie, herec a kulturista Ralf Moeller – ten bude Poseidon.

Čas, počas ktorého nás napínali, už ale skončil. Nové príspevky na Instagrame totiž neboli od samotných hercov, ale z účtu spoločnosti BMW. Pridali tam aj konkrétny dátum, 13. február. Ten nám teda korešponduje s hlavným predpokladom – pôjde o reklamu počas ďalšieho ročníka Super Bowlu.

Ďalší kulturistický a herecký kolega

Takže žiadna pocta jeho predošlej hereckej kariére a jeho začiatku ako Herkula. Pôjde o reklamu na nový elektrický automobil od slávnej nemeckej značky. Za zmienku ale v tomto prípade určite stojí, že s jeho hereckým kolegom, ktorý ma byť boh morí, majú viacero vecí spoločných.

Samozrejme, že jedna z veľmi výrazných Schwarzeneggerových rolí je Barbar Conan. V tejto úlohe ho vystriedal práve Moeller v nadväzujúcom seriáli, ktorý vychádzal v rokoch 1997 a 1998. V niektorých filmoch ho vystriedal, napríklad vo fantasy Kráľovstvo prsteňa, kde si už Arnie nezahral kvôli svojim guvernérskym povinnostiam.

Barista má s menom problém aj keď ide o boha

Spoločnosť zverejnila aj krátke vtipné video, aby správne fanúšikov naladili na chystanú reklamu. V nej vidíme, že pri súčasných kaviarňach je to stále rovnaké. Barista nevie správne uviesť meno, ani ak ide o vrchného z grécky bohov. Po chvíli si však uvedomí, že naozaj hovorí s „bohom hromu“. Takto nám sľubujú, že sa chystá niečo elektrizujúce.

V reklame sa teda okrem dvojice mužských hercov, ktorí stvárňujú Dia a Poseidona, objaví aj jedna ženská bohyňa. Salma Hayek Pinault tu bude Hera. Komentáre pod príspevkom na sociálnej sieti sa rôznili. Boli ľudia, ktorí vyjadroval svoje zhrozenie z toho, že si spoločnosť skôr zaplatí hollywoodske hviezdy, ako by mali investovať do svojich vozidiel.

Chystá sa niečo elektrizujúce…

Boli takí, ktorým príde škoda zahadzovanie potenciálu s veľkými hercami ako bohmi iba na reklamu. Viacerí by chceli vidieť podobne orientovaný seriál alebo obdobný projekt, v ktorom by sa ukázali na dlhší čas. A už opakovane sa potvrdilo, že hlasy fanúšikov na internete sú silné. Takže…

Očakávali ste tiež, že toto spojenie hercov a ukázanie ich ako gréckych bohov bude iba reklamou, alebo ste dúfali vo veľký seriálový projekt? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -