Lady Gaga a Salma Hayek nakrútili pre Klan Gucci pikatnú scénu, bola však vystrihnutá

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Lady Gaga a Salma Hayek mali pikantnú scénu

Nedalo by sa povedať, že by bol Klan Gucci neúspešným filmom. U nás je premiéra iba krátky čas po opätovnom otvorení kín, vo svete však bol už koncom novembra. Za ten čas si zarobil 144,7 milióna amerických dolárov. Avšak povedať by sme mohli, že do kina mohol prilákať ešte viac divákov. Pôvodne tam mali byť šteklivá scéna, ktorú medzi sebou mali Lady Gaga a Salma Hayek.

Respektíve, samozrejme, ich postavy. Speváčka s hitmi ako Judas alebo Rain on Me si zahrala jednu z titulných postáv – Patriziu Reggiani. Hayek tu hrala Giuseppinu „Pinu“ Auriemmu – vešticu, ktorá „radila“ Patrizii so záležitosťami okolo klanu Gucci. Práve ona jej vnukla finálnu ideu a pred rozvodom si spolu užívali Mauriziove peniaze.

Klan Gucci - premiéry v kinách november 2021
Zdroj: gamesradar.com

Celá strana filmu, ktorú sme nevideli

Avšak podľa herečiek sa tu malo odohrať ešte niečo viac. Gaga to prezradila na nedávnej online tlačovke. Počas otázok a odpovedí sa dostali aj k tomu, že tieto dve postavy mali mať intímnejší vzťah. A malo to byť naozaj horúce. Povedala k tomu:

„Je celá strana tohto filmu, ktorú ste nevideli. Je tam ako sme si Pina a ja vytvorili sexuálny vzťah. Ok, jasné, režisérsky zostrih – ale kto vie. Ale toto je chvála Ridley Scottovi za to, že nám to dovolil spraviť. Pamätám si ako som bola so Salmou na pľaci a hovoríme si – takže, keď Maurizio zomrel, stane sa to… pikantnejším?“

Hayek potvrdila, že nežartuje

Samozrejme to hneď viacerí označili za žartík alebo zavádzanie. To však vyvrátila herecká kolegyňa, ktorej sa to práve týka. Povedala iba krátke „Myslíte si, že žartuje“, ktoré sama nasledovala smiechom.

Vidíme, že samotné herečky by si želali, aby sa aj táto časť film dostala k divákom. A vy sa zrejme tiež pýtate otázku, či je to niekedy možné. Za vystrihnutím scény ale nestojí samotný režisér Ridley Scott, ale si ho prialo štúdio United Artists, ktoré uvádzalo film do kín. Podľa tvorcu táto scéna, kde sú Lady Gaga a Salma Hayek, existuje.

house of gucci
Zdroj: vulture.com

Dočkáme sa toho v „dlhom zostrihu“?

Ešte počas minulého roka prezradil v podcaste ReelBlend, že od začiatku zamýšľal nielen verziu pre kiná. Pre domácke vydanie nechystá „režisérky rozstrih“, ale rovno „dlhý zostrih“. Žeby si ešte dokonca obe pozval na pretáčky?

Takže je to jasné. Okrem erotickej scény medzi Gagou a Adamom Driverom v pracovni jej otca sa tu odohrala ešte oveľa odvážnejšia a šteklivejšia scéna. Či sa jej niekedy dočkáme a režisér sa ju rozhodne zverejniť, to je otázne. Ale nakoľko by to bolo aj želaním Lady Gagy, nie je to vôbec vylúčené. Prsty zostávajú v želaní prekrížené.

Čo hovoríte na správu, že vo filme Klan Gucci mali Lady Gaga a Salma Hayek pikantnú scénu? Mala byť súčasťou filmu alebo by to bolo príliš? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: people.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -