Vila Balbiano z nového filmu Klan Gucci sa po novom objavila aj na Airbnb

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Vila Balbiano z filmu Klan Gucci je na prenájom

Talianska vila, ktorá sa objavila v novom filme Klan Gucci, je po novom dostupná na stránkach a v aplikácii Airbnb. Fanúšikovia tejto snímky si tak môžu na vlastnej koži odskúšať, ako by sa v nej bývalo. Najnovší film z produkcie Ridleyho Scotta obsadil do hlavných úloh hercov ako Adam Driver, Lady Gaga, Al Pacino, Salma Hayek a Jared Leto.  Film natočili podľa dynastie rodu Gucci. Odhaľuje intrigy a problémy v bohatej rodine. Každý člen sa snaží prevziať vládu nad populárnou módnou značkou.

Klan Gucci získal rozmanité recenzie od kritikov. Zatiaľ čo herecké výkony pochvaľovali, scenár a tón filmu skritizovali. Pochvalu si získalo aj prostredie a lokácie, ktoré sa vo filme objavili. Hlavne Vila Balbiano pri jazere Como v severnom Taliansku zaujala divákov aj kritikov. Aldo Gucci (Al Pacino) ho používal ako letné sídlo.

trailer Klan Gucci
Zdroj: bosshunting.com.au

História budovy a ako si ju prenajať

Airbnb zahrnulo túto krásnu stavbu medzi svoje ponuky a ľudia si ju môžu na istý čas prenajať za 1 131 amerických dolárov. Vo vnútri nájdu šesť spální a šesť kúpeľní. Vila Balbiano bude na stránke a v aplikácii dostupná od 6. decembra od 12:00 východného času. Prenajať si ju bude možné iba na jedinú noc z 30. na 31. marca. Keďže sa jedná o ponuku iba na jednu noc, iba jeden fanúšik s rodinou či priateľmi dostane možnosť pobudnúť vo filmovom sídle klanu Gucci.

Vila Balbiano pochádza zo 16. storočia. Postavil ju taliansky kardinál Tolomeo Gallio, ktorý ju využíval ako svoje hlavné sídlo. Po približne sto rokoch ju prevzal kardinál Angelo Maria Durini, ktorý ju zväčšil a zrekonštruoval. Následne ju ponúkal vysoko postaveným návštevám. V dnešných dňoch je táto vila jednou z najväčších stavieb pri jazere Como. Je vybavená luxusným nábytkom a zdobí ju umenie minulých storočí. Každý apartmán navrhovali individuálne, a tak nesie svoje vlastné čaro. Vonku sa nachádza bazén, súkromné mólo a lodenica.

Vila Klan Gucci
Zdroj: architecturaldigest.com

Vila ponúkne lukratívny náhľad do luxusu vyobrazeného vo filme Klan Gucci

Noc v tejto vile bude určite patriť medzi výnimočné a obľúbené zážitky fanúšika, ktorému sa podarí si ju prenajať. Budova a jej okolie je známe ako jedno z najkrajších miest na svete. Šťastlivec sa teda určite bude cítiť, akoby bol sám členom rodiny Gucci. Tí, ktorým sa ju prenajať nepodarí, alebo sa o to ani nepokúsia, musí vystačiť vyobrazenie vily na plátne.

Strávili by ste noc v luxusnej vile z filmu Klan Gucci? Pokúsite sa prenajať si ju? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -