Dráma Klan Gucci dostala prvý trailer. Na čele hviezdneho obsadenia stoja Lady Gaga a Adam Driver

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

V dnešnej dobe sa celkom rozmohol filmový žáner, ktorý sa zameriava na natáčanie biografických snímok. Či už ide o spevákov alebo športovcov, diváci tieto filmy majú radi a preto sa naďalej vyrábajú. Najnovším projektom tohto žánru bude zrejme film Klan Gucci, ktorý nám predstavuje prvý trailer a taktiež aj sériu nových charakterových plagátov.

Film je natočený podľa skutočnej udalosti, avšak čerpá hlavne z knihy The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed, ktorú napísala Sara Gay Forden. Do podoby scenára ju spracoval scenárista Roberto Bentivegna. Na režisérsku stoličku zas zasadol známy režisér a scenárista Ridley Scott, ktorý ma na konte niekoľko ikonických filmov.

Prvý trailer na film Klan Gucci

Film bude zameraný na pád rodiny Gucciovcov a ich módnej značky po smrti Maurizia Gucciho. Na smrti by nebolo nič zlé, ak by však prišla prirodzene. Maurizio bol ale zavraždený, a to vlastnou exmanželkou. Tá bola za jeho vraždu súdená a na istý čas si posedela aj vo väzení. Prepustili ju až nedávno, v roku 2016. Dôvodom jeho vraždy mal byť ich rozchod kvôli mladšej milenke.

Hlavnú dvojicu budú hrať speváčka Lady Gaga a herec Adam Driver. Týchto dvoch ale doplnia aj iní úspešní herci, a to napríklad Al Pacino, Jared Leto alebo Jeremy Irons. Film nám však ukáže viac než len samotnú vraždu, nahliadneme do fungovania celej rodiny. Mali by sme vidieť napríklad aj svadbu hlavnej dvojice, módne večierky alebo divoké nočné párty.

Film už teraz čelí jemnej kritike zo strany rodiny, podľa ktorej narúšajú ich súkromie a zobrazujú celú rodinu nepravdivo a v zlom svetle. Proti filmu však zatiaľ nepodnikli žiadne právne alebo iné kroky a snímka tak bude určite vydaná. My si na ňu a na celú rodinu z filmu môžeme spraviť názor sami, a to už tento rok, keďže film do kín príde 24. novembra 2021.

Pozriete si tento film zameraný na slávnu rodinu Gucciovcov? Máte radi tento žáner? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: indiewire.com, pitchfork.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -