Mohol by sa niekedy Andrew Garfield ukázať ako Joker? Herec to prezradil v odpovediach na internete

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Andrew Garfield ako Joker?

Herec Andrew Garfield ako Joker, princ zločinu v Gothame, znie ako celkom náhla a nepravdepodobná informácia. Avšak bola to vec, na ktorú herec odpovedal v rámci internetovej šou. V sérii „Actually Me“ od GQ, ktorá vychádza na YouTube, idú herci do hlbín internetu. Skúmajú tak Instagram, Twitter, YouTube, Quoru, Reddit či ďalšie stránky, aby mohli odpovedať na otázky fanúšikov.

Samozrejme, že v tomto prípade smerovala ich drvivá väčšina k postave Spider-Mana. V tej sa Garfield objavil v roku 2012 vo filme The Amazing Spider-Man. Veľa dohadov hovorí o tom, že by sa mal objaviť ako jeden z Peterov Parkerov aj v onedlho vychádzajúcom Spider-Man: Bez Domova.

Zdroj: variety.com

Zapierať, zapierať, zapierať

Potvrdzujú to aj fotografie z nakrúcania (a jedno známe veľmi presvedčivé video). Herec to však naďalej popiera, rovnako aj v tomto videu. Otázky však boli aj iného zamerania. Napríklad ako si myslí, že by Tony Stark vnímal jeho Spider-Mana alebo o ktorom z hercov si myslí, že najlepšie stvárnil postavu.

Samozrejme ale nie všetko bolo spojené s touto postavou. Dostal otázky čo ho ovplyvnilo, aby bol hercom, či vie skutočne spievať alebo ktorý je jeho obľúbený film, v ktorom hral. Dokonca sa našli aj také kuriozity ako či sa vie vyšplhať na strom.

Zahral si by si v pokračovaní s Robertom Pattinsonom?

Jedna konkrétna však rozvírila vody internetu o niečo viac. Účet Wakanda Forever na Twitteri spomenul, že kedysi boli dohady o pokračovaní Batmana, ktorého bude hrať Robert Pattinson a Garfield by si mohol zahrať jeho večného oponenta, Jokera. Napísal k tomu takýto komentár:

„Ani by som sa nepriblížil k hraniu Jokera. Je od teba milé, že si myslíš, že by to bolo milé. Ale nemyslím si, že by som to mohol niekedy spraviť, pre to, čo spravil Heath Ledger, čo spravil Jack Nicholson. A samozrejme je tu aj Joaquin Phoenix, ktorý spravil vlastnú geniálnu vec.“

Úcta k predošlým stvárneniam

Takže tu to máme. Andrew Garfield si myslí, že Joker je skvelá postava a má už viacero výborných stvárnení. Zaujímavé je, že pri týchto (aj oscarových) zobrazeniach postavy nespomenul ešte jedného predstaviteľa – Jareda Leta.

Zdá sa, že nepriaznivé reakcie na jeho zobrazenie postavy sú aj od strany iných hercov. Po prevydaní Justice League v pôvodom zostrihu Zacka Snydera sa začalo hovoriť o tom, že by si postavu mohol zopakovať. A dalo by sa povedať, že ak bude mať The Batman od Matta Reevesa úspech, určite bude potrebovať aj svojho najväčšieho nemesis.

film joker

Ako Spider-Mana ho snáď uvidíme

Nevieme teda, či ho bude hrať Jared Leto, ale jedna vec je istá – Andrew Garfield to určite nebude. Stále ale dúfame, že ho uvidíme v najnovšom Spider-Manovi, kde by sa mohol ukázať po boku ďalších dvoch hercov, Toma Hollanda a Tobeyho Maguira.

Nakoľko sme ich doteraz nevideli v traileroch, zostáva nám čakať iba do premiéry v kinách. Tá je naplánovaná celosvetovo na 17. decembra a už dnes sa spustili predaje lístkov. Nám zostáva rovnako dúfať, že si ju budeme môcť pozrieť aj u nás

Myslíte si, že by bol Andrew Garfield dobrý Joker? Je vám ľúto, že sa v roli s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy neobjaví? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -