Nový trailer na The Book of Boba Fett pripomína, kto je novým šéfom na Tatooine

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Nový trailer na The Book of Boba Fett

Disney nám zverejnilo nový trailer na The Book of Boba Fett. Krátka ukážka dostala aj vlastný názov – Reign – aby nám pripomenula, kto teraz vládne v paláci na Tatooine. Postava, ktorú hrá Temuera Morrison, už nie je obyčajným lovcom odmien, ale získava pre seba územia, na ktorých v minulosti vládol Jabba the Hutt.

To je v podstate aj krátka synopsa seriálu. Pôvodne bol oznámený ako spin-off k mimoriadne úspešnému The Mandalorian. Dokonca ho viacerí označili aj za akýsi Mandalorian 2.5. Vidíme, že v tomto prípade ale pôjde o príbeh Boba Fetta, ktorý si svoju vládu určite zaslúži. Nebojí sa totiž zapojiť do akcie a likvidovať svojich protivníkov.

V akcii spolu s Fennec Shand

Nebude na to ale sám, pretože po jeho boku stojí Fennec Shand (Ming-Na Wen). Nielen bojujú spolu bok po boku, ale dávajú dokopy aj ikonickú loď. V jednom zábere z ukážky ich vidíme vchádzať do tmavého hangáru, kde sa loď nachádza. Už nám len zostáva hádať, ako ju budú volať…

Krátko predtým vidíme aj herečku Jennifer Beals. V prvom traileri bola iba na zlomok sekundy, pozorným fanúšikom však neušla. Krátko po jeho vydaní potvrdila svoje pôsobenie v seriáli. Jej rola ešte nebola špecifikovaná, vieme ale, že pôjde o členku rasy Twi’lek, ktorú sme mohli viackrát vidieť v Jabbovom paláci.

jennifer beals twilek
Zdroj: starwarsnewsnet.com

Trailer na The Book of Boba Fett sľubuje návrat režisérov

Do réžie seriálu sa vracajú Jon Favreau, Bryce Dallas Howard aj Dave Filoni. Najviac dielov však bude mať na starosti Robert Rodriguez, ktorý pri Mandalorianovi debutoval dielom „The Tragedy„. Pritom sa známy lovec odmien ukázal po dlhšom čase práve v druhej sérii Manda.

Prvý raz sme ho mohli vidieť v pôvodnej trilógii, kde sme si mysleli, že ho postretol jeho koniec. Sarlaccovu jamu však akýmsi spôsobom prežil (dúfame, že sa dozvieme aj ako) a bojoval po boku Din Djarina (Pedro Pascal). V potitulkovej scéne ostatnej epizódy sme mohli vidieť, ako sa stáva šéfom podsvetia na Tatooine.

the book of boba fett
Zdroj: comicsbeat.com

Podobný nápad už raz bol

Nový trailer na seriál The Book of Boba Fett nám ukázal, že toto je to pravé, čo zo sveta Hviezdnych vojen potrebujeme. George Lucas sa o niečo podobné pokúšal už skôr, keď krátko po prequelovej trilógii chcel priniesť seriál Star Wars: Underworld. Tam sa mal práve pozrieť na podsvetie piesočnej planéty s dvomi slnkami a k moci by tu prišiel práve bývalý lovec odmien. Nakoľko sa projekt nezrealizoval, bol návrat postavy ešte viac vítaný.

Pôjde o seriál, ktorý zo Star Wars uvidíme najbližšie. Kým na Obi-Wana si musíme počkať do budúceho roka a Ahsoku nám prinesú nevedno kedy, The Book of Boba Fett uvidíme už o mesiac. Jeho premiéra na streamovacej službe Disney+ je stanovená na 29. decembra.

Ste zvedaví na Boba Fettovu vládu na Tatooine? Tešíte sa na jeho vlastný seriál? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -