Akú budúcnosť má Daredevil v MCU? Čaká ho reboot alebo 4. séria?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dostane Daredevil v MCU reboot?

Odkedy bol na Netflixe zrušený jeden z Marvel seriálov s Mattom Murdockom, fanúšikovia si želajú, aby sa vrátil. Od roku 2018 dostali novú nádej až v minulom roku. A na jeho konci mohli poriadne jásať, keď sa fakt dobrý právnik objavil vo filme Spider-Man: Bez domova. Ale akú budúcnosť bude mať v MCU Daredevil? Dostane reboot alebo štvrtú sériu?

Jeho prítomnosť by v každom prípade mala byť začiatkom jeho novej éry v rámci Marvel univerza. Scenáristka Marian Dayre naznačovala aj jeho veľkú účasť v pripravovanom seriáli Echo. Predpoklady sú aj na to, že by sa mohol objaviť ešte tento rok v She-Hulk, ktorá sa, predsa len, tiež bude odohrávať v súdnych sieňach.

Echo Daredevil
Zdroj: thenewsfetcher.com

Po presune seriálu na Disney+ štvrtá séria?

Marvel už podnikol kroky k tomu, aby predošlé tri série Daredevila (spolu s ostatnými seriálmi) preniesli na Disney+. Tu by sa núkala logická otázka, či teda na ne chcú nadviazať a pripraviť štvrtú sériu. Disney dokonca zriadilo aj produkčnú spoločnosť „Blind Faith Productions LLC“. Podľa priaznivcom to bol jasný odkaz na to, že známy slepý hrdina z Hell’s Kitchen bude pokračovať.

Teraz však prišiel portál Production Weekly s tým, že Marvel Studios naozaj pracuje na projekte, v ktorého centre bude Daredevil. Avšak Keving Feige a Chris Gray podľa tejto správy chystajú reštart série. Zatiaľ neboli oznámení žiadny herci, ale Feige sa už v minulosti vyjadril, že s Charlie Coxom ako Mattom Murdockom v MCU počítajú.

daredevil mcu
Zdroj: mcu-initiative.com

Návrat postáv by vôbec nebol vylúčený

Takže sa nám v podstate potvrdilo, že predošlé série nie su brané v Marvel univerze ako kánon. To by však ešte neznamenalo, že by sme sa nemohli dočkať aj iných postáv. Jasným príkladom a dôkazom toho je Vincent D’Onofrio, ktorý sa vrátil ako Kingpin v seriáli Hawkeye. A z logických dôvodov je teraz už jasné, že bude aj súčasťou spin-offu Echo.

Tým pádom by mohol Daredevil reboot obsahovať aj ďalšie známe charaktery. Núka sa nám napríklad Karen Page (Deborah Ann Woll) a samozrejme Foggy Nelson (Elden Henson). Ale určite by sme sa nenahnevali ani za návrat Elektry (Elodie Yung). Zrejme ale pôjde o odlišné verzie postáv, akési MCU varianty.

daredevil postavy
Zdroj: wechoiceblogger.com

Vlastný seriál na Disney+

Kým niektorí fanúšikovia by mohli byť sklamaní, že nový Daredevil nebude nadväzovať, pre iných je to skvelou správou, že bude súčasťou MCU a jeho budúcnosti. A tým, že nebude súčasťou len iných seriálov, ale dostane aj vlastný na Disney+, je len dôkazom ako veľmi ho v tejto zdieľanej budúcnosti chcú. Ako rýchlo sa Marvel s projektom pohne je v tejto chvíli ešte veľmi otázne.

Ste radi, že dostane Daredevil reboot a bude tak pokračovať v MCU alebo sklamaní, že nepôjde o štandarnú štvrtú sériu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -