Rozprávka Soul od Pixaru dostáva krásny nový trailer a spoznávame viac hlasov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový Soul trailer

Len nedávno sme sa dozvedeli, že najnovšiu chystanú rozprávku od Pixar neuvidíme v kinách. Namiesto toho sa k divákom dostane prostredníctvom streamovacej služby Disney+. Príjemným detailom ale pritom môže byť, že dorazí presne na Vianoce, 24. decembra. Nový Soul trailer nám však aspoň čiastočne vynahrádza túto negatívnu informáciu, pretože je skutočne krásny.

Áno, je obrovská škoda, že nebudeme počuť výborný jazzový soundtrack Trenta Reznora a Atticusa Rossa z veľkých reproduktorov. Podobne aj, že si nevypočujeme takýmto spôsobom hlasy dabingových hercov. Ale veľmi dobrou správou pri tom je, že sme spoznali, aj v ukážke mohli počuť niektoré nové hlasy. Medzi nimi napríklad Gramaha Nortona, ktorý sa preslávil v Spojenom kráľovstve svojou talkshow alebo Richarda Ayodaye, ktorého poznáme hlavne vďaka IT partičke.

zmena plánov black widow a soul
Zdroj: capitalfm.com

Počujeme nové hlasy

K ďalším hlasom sa pridali napríklad Rachel HouseAlice Braga alebo June Squibb. Hlavným hlasom animovaného filmu je však iste Jamie Foxx. Ten nahovorí stredoškolského profesora Joa, ktorý má veľký sen, že sa stane jazzovým hudobníkom. Ten sa však rýchlo rozplynie, keď spadne do nezakrytého kanála a dostáva sa do posmrtného života.

Vďaka náhode (či nehode) sa dostane do takzvaného The Great Before, teda sveta, kde vznikajú a formujú sa všetky duše. Ním ho sprevádza postavička známa iba ako 22, ktorej hlas prepožičala Tina Fey. Táto duša nemá žiaden záujem o ľudský svet. Avšak na misii, ktorej cieľom je dostať telo Joa a tak ho dostať do reálneho sveta, si splnia svoje sny obaja.

Film má na starosti režisér Pete Docter. Novým Soul trailerom nám ukazuje skutočne citlivú stránku animovaného filmu a ukazuje krásy ľudskej duše. Tešíme sa, ako si ho budeme môcť na Štedrý deň zapnúť. A to pekne v rodinnom kruhu, ako to na Vianoce býva. Dopozeranie totiž môže vraj navodiť ich silné objímanie. Ale hlavne, poriadne sa nalaďte na soulovú vlnu už teraz.

Ako sa vám páčil nový Soul trailer? Chytil vás za dušu, či vás skôr podnietil tancovať do jazzových rytmov? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -