Trailer na The Gray Man nás pozýva na intenzívnu, výbušnú akciu medzi Ryanom Goslingom a Chrisom Evansom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na The Gray Man

Mohli sme čakať, že Netflix na dnes niečo chystá. K ich najočakávanejšiemu filmu (aspoň prvej polovice) roka priniesla za posledných hodín nové obrázky aj charakterové plagáty. A teraz zverejnili trailer na The Gray Man, akčný triler, v ktorom sa v poriadnych akciách budú stretávať Ryan Gosling a Chris Evans. A nejeden milovník pamiatok v Prahe pri tom zaplače.

Gosling je tu občianskym menom Court Gentry, bývalý trestanec, ktorého najala CIA, aby vykonal vraždu mimo všetkých záznamov. A po nej zmizol. Respektíve, nikdy neexistoval. Teraz operuje pod kódovým označením Sierra Six a v špiónskej brandži je známy aj pod označením Gray Man.

Neexistujúci špión vs. extravagantný agent

Alebo „ľahostajný muž, ktorého pošlete, keď oficiálne nemôžete poslať nikoho iného“. Tak ho označuje agentka Dani Miranda, ktorú tu stvárňuje Ana de Armas. Lenže koho prinesiete, keď chcete chytiť nechytiteľného muža?

Na túto úlohu nastupuje Evans ako Lloyd Hansen, rebelský a škodoradostný bývalý člen špeciálnych jednotiek. Bol najatý, aby od Gentryho získal dôverné informácie a citlivé dáta uložené na disku. Úlohu si mimoriadne užíva, pretože ide o jeho bývalého kolegu, s ktorým neukončili stav práve pozitívne.

Humor, akcia a nespútaný chaos

Neštíti sa ničoho a vyžíva sa v extravagancii. Už len jeho veta „Ak chcete robiť omeletu… Musíte zabiť nejakých ľudí“ dokazuje, že bude zdrojom hlášok. Okrem nich však dostaneme poriadnu dávku akcie, zákulisia agentského a špiónskeho prostredia, explózie a poriadny chaos. Lov sa bude odohrávať po celom svete, avšak vidíme veľa z hlavného mesta našich susedov.

Vyzerá, že pôjde o ďalšiu kvalitnú akciu od bratov Russovcov. Práve táto súrodenecká dvojica stojí za filmami z Marvel vesmíru a hlavne ich epických filmov Avengers: Infinity War a Endgame. Z nich si požičali nielen jedného z hercov, ale aj svoj špecifický dynamický štýl.

the gray man
Zdroj: netflix.com

Na Netflixe už budúci mesiac

Okrem spomenutých si vo filme zahrajú Jessica Henwick, Regé-Jean Page, Wagner Moura, Julia Butters a Alfre Woodard. Trailer na film The Gray Man, ktorý je adaptáciou rovnomennej knihy, potvrdzuje aj predtým oznámený dátum vydania. Na Netflixe si ho pozrieme 22. júla.

Ako sa vám páči akcia ukázaná vo filme The Gray Man? Tešíte sa na výbušný súboj medzi Goslingom a Evansom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: netflix.com/tudum

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -