Dĺžka epizód 4. série Stranger Things je známa. Čaká nás poriadny maratón! Nestačí? Zverejnili prvých 8 minút

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dĺžka epizód Stranger Things

Niekoľko dní nás delí od toho, aby na Netflixe vypukla udalosť, na ktorú poriadne čakáme už takmer dva roky. Ešte kým bude v piatok odpremiérovaná prvá polovica, tak sa dozvedáme, aká bude dĺžka epizód 4. série Stranger Things. A pripraviť by sme sa mali na poriadny maratón, pred nami sú doslova hodiny obsahu.

Ešte vo februári nám tvorcovia seriálu bratia Dufferovci, Matt a Ross, odhalili, že séria bude rozdelená na dve polovice. Prvej sa dočkáme naozaj o zopár dní a to 27. mája. Tá druhá časť dorazí na streamovaciu službu o päť týždňov neskôr a to 1. júla.

4. séria Stranger Things nové zábery
Zdroj: Netflix

Päťtýždňové čakanie na dve epizódy?

Volume 1 bude pozostávať zo siedmych častí. Celkovo ich máme dostať 9. Možno si poviete, že čakať týždne iba na dve časti bude zbytočné a problematické. Lenže počkajte si, kým povieme o jej stopáži. Prvých šesť dielov bude trvať už viac ako hodinu a to 75 minút. Potom prichádza záver prvej polovice, ktorý bude trvať 98 minút, teda cez hodinu a pol!

Následne sa v prvý júlový deň nadviaže časťou, ktorá bude trvať 85 minút. Potom nás pri finále štvrtej série, teda pri deviatej epizóde, čaká naozaj masívny čas, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani viaceré filmy. Má trvať takmer dve a pol hodiny!

27. máj, prvých sedem epizód:

  • 1. epizóda – 1 hodina, 16 minút
  • 2. epizóda – 1 hodina, 15 minút
  • 3. epizóda – 1 hodina, 3 minúty
  • 4. epizóda – 1 hodina, 17 minút
  • 5. epizóda – 1 hodina, 14 minút
  • 6. epizóda – 1 hodina, 13 minút
  • 7. epizóda – 1 hodina, 38 minút
  1. júl, finálne dve epizódy:
  • 8. epizóda – 1 hodina, 25 minút
  • 9. epizóda – 2 hodiny, 30 minút
4. séria Stranger Things
Zdroj: scotsman.com

Už nebudeme len v Hawkinse

Ale úplne rozumieme týmto časom, ktoré zvolili, pretože musia pokrývať naozaj veľké množstvo dejov a divákom odhaliť, čo sa deje na viacerých miestach. Z Hawkinsu v Indiane sa totiž budeme presúvať aj do slnečnej Kalifornie a mrazivého Ruska (teda Sovietskeho zväzu).

Naposledy sme našich hrdinov videli, ako sa rozdelili po bitke pri Starcourte. Vidíme ich o šesť mesiacov neskôr, keď Mike (Finn Wolfhard), Will (Noah Schnapp), Jedenástka (Millie Bobby Brown), Dustin (Gaten Matarazzo) a Lucas (Caleb McLaughlin) musia vymyslieť spôsob, ako definitívne uzavrieť Upside Down a zároveň čeliť novej hrozbe – strednej škole.

Prvých 8 minút zverejnených

Ak vám nestačila ani táto novinka a nepotešila vás dĺžka epizód 4. série Stranger Things, tak si tvorcovia prichystali ešte malý bonus. Zverejnili z nej prvých 8 minút. Pozeráme sa na minulosť Jedenástky a jej brutálny masaker v zariadení, kde bola držaná. Dúfame, že z jej predošlého života uvidíme ešte viac!

Potešila vás táto informácia o množstve hodín, ktoré dostaneme zo Stranger Things? Ako sa vám páčili prvé minúty novej série? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: netflix.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -