Toto malo ísť do kín. Veľkolepé sci-fi sľubuje akčný zážitok roka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Rebel Moon: A Child of Fire

Netflix zakončil svoju týždennú akciu Geeked Weeked poriadnou bombou. Prináša trailer na prvú časť Rebel Moon, po ktorej už nikto nemôže pochybovať, že pôjde o poriadny sci-fi epos. Už len ukážka na Part 1, ktorý nesie podtitul A Child of Fire, vám nedovolí odtrhnúť zrak od akčných sekvencií.

Rebel Moon predstaví príbeh o rebélii, ochrane proti tyranii a v neposlednom rade tiež pomste. V jeho centre stojí Sofia Boutella ako Kora, bývalá veliteľka imperiálnych jednotiek, ktorá musela slúžiť prehnitému Materskému svetu. Ten sa snaží pod svojou tyraniou vládnuť celej galaxii.

Vzoprieť sa proti tyranii nemôže sama

Miestami sa však nájdu skupiny, ktoré sa vzoprú proti režimu a práve jedna z nich sa vyformovala aj na farmárskej planéte. Rebéliu prichádza potlačiť drsný admirál Atticus Noble (Ed Skrein), hlavná hrdinka Kora musí opäť zanechať svoju nový život, aby dokázala ochrániť slabších.

Dieťa vojny, ako sa sama označuje, teraz musí pozbierať bojovníkov s rovnakou motiváciou naprieč celou sústavou. Medzi nimi nebudú chýbať Charlie Hunman ako Kai, Michiel Huisman ako bojovník Gunnar, ktorý musí dosiahnuť svoju niekdajšiu česť a určite netreba zabúdať ani na robota Jimmyho, ktorému hlas prepožičal Anthony Hopkins.

Rebel Moon: A Child of Fire Trailer
Zdroj: Netflix

Sci-fi epos s podpisom Zacka Snydera

Cesta k tomu, aby dosiahli až na samotného tyrana Regenta Balisariusa (Fra Free), bude neskutočne dlhá. Bude ňou prechádzať celá rada spojencov aj nepriateľov, ktorých si ďalej zahrajú Djimon Hounsou, Ray Fischer, Doona BaeStaz NairCleopatra Coleman, či Jena Malone. 

Snímku prináša Zack Snyder, ktorého môžeme poznať ako režiséra 300 či Muža z ocele. Prináša svoj špecifický štýl s dynamickou akciou so spomalenými zábermi, ktoré divákovi prinesú mimoriadny zážitok. Jeho rozprávanie príbehu je natoľko rozsiahle, že ho musel rozdeliť do dvoch filmov. Prvý z nich, ktorý nesie podtitul A Child of Fire (Dieťa ohňa) si budeme môcť pozrieť na streamovacej službe už 22. decembra.

Nadchold vás trailer na prvú časť Rebel Moon? Ktorá jeho súčasť sa vám páči viac? Vyhľadávate viac rozsiahly príbeh či dynamické akčné sekvencie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: screenrant.com; collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -