Starý jašter s hlasom Adama Sandlera zažíva dobrodružstvo svojho života, ukazuje trailer na animák Leo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na animák Leo

Netflix prináša prvý trailer na animák Leo, ktorý popisujú ako „muzikálovú komédiu pre všetky vekové kategórie“. Prináša ju Adam Sandler so svojou spoločonosťou Happy Madison Productions a tiež poskytne hlas hlavnej postave. Ňou je 74-ročný znudený jašteričiak, ktorý sa vydá na dobrodružstvo svojho života.

Leo je jedným z triednych maskotov a tak je zaseknutý v rovnakej miestnosti už celé roky. Aspoň môže v teráriu tráviť čas so svojím korytnačím kamošom, ktorému poskytne hlas komik Bill Burr. Lenže začína mať pocit, že tento rok bude konečne iný. Teraz by sa mohol vykmnúť z bežnej rutiny drzých deciek a podobne znudených učiteľov.

Prestarnutý jašter s listom želaní na úteku

Rozhodne sa teda utiecť a splniť si svoj naozaj bizarný zoznam želaní. Vidíme, že to bude poriadna jazda. Od búrania stavebníc v štýle Godzilly, cez preháňanie sa pláňami parku na motívy značne podobné Jurskému parku, až po jazdu na mydlových bublinách (a dronoch) a búrlivé narodeninové oslavy.

Sandler však nie je sám, kto sa na snímke podieľal. Na pomoc si zobral svojho dobrého kolegu Roberta Smigela zo Saturday Night Live. Ten je spoluautorom scenára aj asistentom pri réžii. Ako animátori sa podieľali Robert Marianetti (Biely tesák) a David Wachstenheim (Hotel Transylvánia 2 či Ja, zloduch).

leo plagát
Zdroj: animationmagazine.com

Počuť budeme známe hlasy

Nezabúdal však ani na svojich iných častých spolupracovníkov, to ani pri dabingových úlohách. Počuť tak budeme môcť Roba Schneidera alebo Cecily Strong z SNL. Ďalšími budú Jason Alexander, Joy Koy, Heidi Gardner, Robert Smigel, Nick Swardon, Stephanie Hsu alebo Nicholas Turturro. Myslel aj na členov svojej rodiny a hlasmi postavičiek tak budú aj dcéry Sadie Sandler, Sunny Sandler a manželka Jackie Sandler.

Komický jašteričiak sa nedostane iba von z terária, ale aj na naše obrazovky ešte tento rok. Na streamovacej službe bude dostupný od 21. novembra.

Ako sa vám páči trailer na animovanú komédiu Leo? Ste zvedaví aj na muzikálové čísla, ktoré zatiaľ neboli súčasťou ukážky? Pobavili vás známe paródie v nej? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -