Bude hlavnou hrozbou vo filme Eternals 2 Galactus? O jeho príchode do MCU hovorí scenárista filmu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Kedy sa objaví Galactus v MCU?

Veľa fanúšikov komiksového sveta Marvelu si kladie otázku, kedy sa objaví Galactus v MCU. Možno si myslíte, že by sme sa mali skôr pýtať či sa to vôbec stane, lenže s tým ako sa filmový svet momentálne vyvíja, to vyzerá, že je pripravený na požierača svetov. Otázna je skôr doba.

Vyjadril sa k tomu scenárista filmu Eternals, Kaz Firpo. V rozhovore pre magazín MCU Direct okrem iného rozoberali aj príchod tejto vesmírnej bytosti. Povedal, že pre zloducha, ktorý konzumuje svety, sú dvere otvorené. Galactus je podľa neho úžasný, úžasný záporák a skvele by sa hodil do tohto sveta, zvlášť teraz, keď ho spravili intergalaktickým, kozmickým a megalitickým.

eternals celestial
Zdroj: youtube.com

Do MCU prišla éra vesmírnych bohov

Predsa len, keď zabijete vesmírneho boha a unesie vás vesmírny boh z jeho rodu, aby vás súdil, možnosti sú už otvorené pre čokoľvek. Takto sú voľne parafrázované slová jedného z tvorcov filmových Eternalov. Okrem toho ešte povedal:

„Galactus je jedným z tých ikonických figúrok v Marvel univerze, pri ktorých sa nevieme dočkať, kedy ich uvidíme. Ale niekedy musíte nechať dvere otvorené a nechať ich otvorené dlhšie. Ale ktovie, čo sa stane v dvojke. Možno musíte čeliť niekoho hnevu, možno musíte zachraňovať Celestiala pred Galactusom a jeho hnevom. Čokoľvek je možné…“

Eternals 2 s Galactusom?

Takže nám práve Kaz Firpo povedal, že uvidíme Galactusa už v pokračovaní filmu Eternals? Síce to uvádza ako jednu z možností, vzhľadom na povedané by to dávalo celkom zmysel. V každom prípade ale vieme, že skôr ako v druhej polovici roku 2023, dokedy má Marvel plán filmov, to nebude.

Na mieste je aj otázka, či by nemala byť najprv predstavená Fantastická štvorka, ktorá je nesmierne dôležitou pri príbehoch s týmto Titanom. Dohady o tom, že ju uvidíme už v ďalšom Black Pantherovi alebo niekedy inokedy vo Fáze 4, by v tomto prípade nemuseli byť ďaleko od pravdy.

Fantastická štvorka Marvel
Zdroj: marvel.com

Čo Fantastická štvorka a Silver Surfer?

Avšak s predstavením Eternalov sa možnosti pre vesmírne bytosti rozšírili. Preto by sa mohol Galactus v MCU objaviť pokojne aj skôr ako Fantastická štvorka a zmerať si sily práve s Celestialmi vytvorenými superľudmi. A nesmieme zabúdať ani na ďalšiu postavu, ktorou je Silver Surfer.

Spôsobov ako to spraviť je naozaj niekoľko a sme zvedaví na to, akým to prevedenú rovnako ako na postavu samotnú. Galactus si poriadne prevedenie na filmovom plátne určite zaslúži. Ten oblak z filmu Fantastická štvorka a Silver Surfer za neho stále nepokladáme. Ale nakoľko im to skvele vyšlo s Celestialmi, máme dôveru aj v predstavovaní ďalších megalitických kozmických entít.

Kedy si vy myslíte, že by sa mohol Galactus objaviť v MCU? Dočkáme sa druhých Eternals až po predstavení Fantastickej štvorky alebo dostane planéty požierajúci Titán iný príbeh? Vaše názory nám nezabudnite nechať v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -