Krátky trailer na Act II seriálu Arcane ukazuje transformáciu sestier aj drastické riešenia pre podzemie

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Act II z Arcane

Odhaľuje sa nám krátky trailer, ktorý nás pripravuje na Act II seriálu Arcane. Kreslený príbeh na Netflixe odkazuje na udalosti hry League of Legends, respektíve tie, čo sa stali pred ňou. V centre sú sestry Violet a Powder a ich postupná cesta k šampiónkam ako ich poznáme z hry.

Streamovacia služba sa rozhodla tento (v podstate) prequel šikovne rozdeliť do troch príbehových liniek po tri časti. Prvé sme mohli vidieť naposledy v sobotu. Končili sa tým, že Vi opustila Powder a tú k sebe prijal vražedný Silco.

Violet a Powder na opačných stranách zákona

Po jeho slovách „jediná vec ako poraziť silnejšieho nepriateľa je stať sa tým, čoho sa bojí“ ju vedú k tomu, aby sa sama stala vrahyňou. Z hry ju poznáme ako šialenú postavu, ktorá terorizuje svojich nepriateľov a poriadne ich potrápi svojimi zbraňami. Na to tiež dostaneme náhľad, keď vidíme, že sa zlepšila vo svojich výbušninách.

Medzitým je Vi vo väzení, kde je roky po rozdelení so sestrou. Konfrontuje ju (teraz už dospelejšia) Caitlyn, ktorá jej ukazuje akýsi denník. Zrejme to znamená, že bude prepustená v snahe dolapiť Powder. Problémov však aj tak nie je málo, pretože koncil Piltoveru zasadá a sú pripravení prijať drastické riešenia proti narastajúcim nepokojom v podzemí mesta zvanom Zaun.

arcane zaun
Zdroj: deadline.com

Zdá sa, že vidíme Jinx

Samozrejme, že nás najviac potešil koniec ukážky, kde konečne skrížia zbrane Vi a Jinx. Chaotická kriminálnička a osoba v službách mesta sa konečne stretávajú v súboji, ako to často vidíme aj v hre. Konflikt je nastavený, avšak Jinx je značne prekvapená, že vidí svoju sestru.

Ústredným dvom sestrám v seriáli poskytli hlasy herečky Haley Steinfeld a Ella Purnell. Vo zvyšku obsadenia môžeme počuť Katie Leung ako Caitlyn, Kevina Alejandra ako Jaycea, Jasona Spisaka ako Silca, Toks Olagundoye ako Mel, JB Blanca ako Vander a Harryho Lloyda ako Viktora.

finálny trailer Arcane
Zdroj: brightrist.com

Arc II dostaneme v sobotu

Režisér Arnaud Delord sa rozhodol príbeh rozdeliť na tri časti a tým aj vývoj postáv a situácie v meste. Arc I už sme videli, Arc II z Arcane uvidíme už teraz cez víkend, 13. novembra. Príbeh sa uzavrie poslednými tromi časťami o týždeň na to, 20. novembra.

Ako sa vám páčil trailer na ďalšie tri časti seriálu Arcane? Páči sa vám spôsob, akým sa uberá a vývoj postáv? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -