Pozrite si trailer na akčný triler Echo 3, v ktorom Luke Evans zachraňuje svoju unesenú sestru

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na minisériu Echo 3

Apple TV+ prináša prvý trailer na minisériu Echo 3. Ide o akčný triler, v ktorom budú Luke Evans a Michiel Huisman zachraňovať mladú vedkyňu. Tá bola pre svoje geniálne schopnosti unesená v Latinskej Amerike. Obaja muži za sebou našťastie majú minulosť v špeciálnych jednotkách a tak majú šancu opäť zjednotiť svoju rodinu.

Amber Chesborugh (Jessica Ann Collins) je mladá výskumníčka, ktorá je srdcom svojej rodiny. Jedného dňa však na kolumbijsko-venezuelskej hranici zmizne. Na pomoc jej prichádza manžel Prince (Huisman) a brat Bambi (Evans). Muži s hlbokými vojenskými skúsenosťami robia všetko pre to, aby ju našli, čím sa rozbehne dráma s viacerými vrstvami, ale zároveň sa zapletú do pozadia tajnej vojny.

Dvaja muži zachraňujú unesenú vedkyňu

Projekt bude vychádzať z knižnej predlohy When Heroes Fly, ktorú napísal Amir Gutfreund. Tú už Omri Givon pred niekoľkými rokmi priniesol na televíznej obrazovky, Echo teda bude niečo ako jeho duchovným nástupcom. Tentoraz ho povedie Pablo Trapero, ktorého môžeme poznať aj ako tvorcu seriálov Klan alebo Zero Zero Zero.

Scenáre však v tomto prípade napísal Mark Boal a to k všetkým desiatim epizódam. Jeho môžeme poznať ako autora napínavých trilerov Smrť čaká všade, Trojitá hranica alebo 30 minút po polnoci. Práve od posledného menovaného si zopakuje spoluprácu s herečkou Collins. Okrem toho ju môžeme poznať aj zo seriálu Lovec zločincov.

echo 3 luke evans
Zdroj: geektyrant.com

Tvorcovia dali dohromady pôsobivé obsadenie

Obsadenie je skutočne kvalitne vybrané. Evans bude môcť opäť dokázať svoje akčné schopnosti, ktoré dokázal už vo Vojne bohov alebo Troch mušketieroch. Tiež sme ho mohli vidieť už v troch častiach ságy Rýchlo a zbesilo a trilógii Hobit.

Huisman môže byť divákom najviac známy ako Daario Naharis z Hry o tróny (respektíve neskorších sériách). Okrem nich si zahrajú James Udom, Elizabeth Anweis, Maria del Rosario, Katherine Hughes alebo Padrick Shadeck. 10-dielna limitovaná séria dorazí na Apple TV+ už koncom budúceho mesiaca, 23. novembra.

Zaujal vás trailer na seriál Echo 3? Pozdáva sa vám napínavý triler s veľkou dávkou akcie s takýmto obsadením? Budete sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -