Guillermo del Toro uvádza finálny trailer na hororovú antológiu Cabinet of Curiosities

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Finálny trailer na Cabinet of Curiosities

Guillermo del Toro, majster moderného monster hororu nás pozýva, aby sme sa s ním pripojili na jeho nadchádzajúcu udalosť. Prinesie nám plnú skriňu mimoriadne desivých príbehov, ktoré dal dohromady od skúsených tvorcov. Takto uvádza aj finálny trailer na prichádzajúcu antológiu Cabinet of Curiosities.

Ak vás nevydesili predošlé ukážky či predstavenia príbehov, tu sa element hrôzy vystupňuje niekoľkonásobne. Chrbticou vám budú prebiehať zimomriavky už len pri sledovaní nového, vizuálne skvele spracovaného videa. A to tu ešte nie je ani samotná štvorica večerov, počas ktorých si pozrieme celkovo 8 epizód!

4 večery plné strachu so skúsenými režisérmi

Od 25. do 28. októbra prídu na Netflix vždy dve časti, z ktorých dostanete husiu kožu alebo si budete prekrývať oči. Del Toro osobne pôsobí ako kurátor pre krátke filmy oscarových režisérov. Zlovestné príbehy budú zároveň sofistikované a strašné, ako sľubuje tvorca. Každú z nich počas jednotlivých večerov vždy aj uvedie.

Časti majú na starosti: Jennifer Kent (The Babadook), Guillermo Navarro (kameraman pôvodných Hellboyov či Pacific Rim), Keith Thomas (Podpaľačka), Panos Cosmatos (Mandy), David Prior (Prázdny muž), Catherine Hardwicke (Twilight, Red Riding Hood, Miss Bala), Vincenzo Natali (Kocka, Spletenec, Vo vysokej tráve) či Ana Lily Amirpour (Sama nocou tmou). Jednu z epizód si berie na starosť aj tvorca Faunovho labyrintu či Podoby vody. Tá bude inšpirovaná iným majstrom tohto žánru, H.P. Lovecraftom.

cabinet of curiosities plagát
Zdroj: firstshowing.net

Slávni herci sa budú báť s nami

Ale ani tu nekončia talenty, je ich aj plné herecké obsadenie. V novom traileri určite spoznáte Ruperta Grinta, Crispina Glovera či Erica Andrého. Okrem nich si tu zahrajú F. Murray Abraham, Andrew Lincoln, Essie Davis, Luke Roberts, Hannah Galway, Demetrius Grosse, Ben Barnes, Peter Weller, David Hewlett alebo Sofia Boutella.

Aj názvy epizód ako Dreams in the Witch House alebo Graveyard Rats navnaďujú na desivú a ponurú atmosféru. Štyri večery pred Halloweenom môžete stráviť spolu s nimi na streamovacej službe a poriadne sa naladiť na túto príležitosť.

Navnadil vás alebo ešte viac vydesil posledný trailer na Cabinet of Curiosities? Pôjde podľa vás o riadne horory? Plánujete si pozrieť všetky alebo len vybrané z nich? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: firstshowing.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -