Nový hrdina je známy! Vychádza z hrozivej vojny s Namorom. To nám odhaľuje trailer na Black Panther: Wakanda Forever

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Black Panther: Wakanda Forever

Prichádza nový trailer na Black Panther: Wakanda Forever a odhaľuje nám presne to, na čo sme čakali. Wakandčania smútia za stratou svojho kráľa T’Challu. Tú Marvel priniesol zároveň so smrťou jeho hereckého predstaviteľa Chadwicka Bosemana. Kým však nastáva nová hrozba, tak vidíme, že tento národ bude mať vždy svojho ochrancu.

Kým sa v pozemnej krajine konajú obrady, tá morská sa pripravuje na veľký súboj. Namor (Tenoch Huerta) v svätyni vyhľadáva požehnanie predkov a zostupuje medzi svoj ľud. Ako sa dozvedáme od M’Baku (Winston Duke), volajú ho K’uk’ulkan – nemajú ho za kráľa, ale za boha.

Wakanda má vždy svojich ochrancov

Zabiť by ho znamenalo večnú vojnu. Lenže on prichádza pre svet na povrchu. Kráľovná Ramonda (Angela Bassett) však dáva jasne najavo, že ten je chránený. Do boja je plne pripravená aj Okoye (Danai Gurira). A uvidíme ešte viac z novej mladej hrdinky aj jej vysoko-technologického obleku. Predstaví sa tu totiž Riri Williams a.k.a. Ironheart. Zahrá si ju Dominique Thorne.

Ohlásené sú aj návraty Florence Kasumba či Martina Freemana. Až táto ukážka nám však odhaľuje moment, na ktorý sme všetci dychtivo čakali. Po všetkých dohadoch a predpokladoch sa novým Black Pantherom stáva Shuri, ktorú od prvého filmu stvárňuje Letitia Wright.

Nový Panter je známy

Nový kostým vyzerá absolútne skvostne a snúbi v sebe eleganciu a technologickú vybavenosť Wakandy. Predpoklady Talocanov o tom, že teraz je vhodný čas zaútočiť, boli tak mimoriadne nesprávne. A ako hovorí ich vedúca osobnosť na začiatku traileru – „Iba tí najviac zlomení ľudia môžu byť veľkými vodcami“.

Finálny film Fázy 4 filmového vesmíru od Marvelu sa stáva mesiac a pol pred svojou premiérou ešte lákavejším. Nedávno sme sa dozvedeli, že bude najdlhším sólovým príspevkom s dĺžkou 2 hodiny a 41 minút. Ako vidíme, v tomto obsahu bude mať rozhodne čo ponúknuť. V kinách ho budeme môcť vidieť od 10. novembra.

Čo hovoríte na nový trailer filmu Black Panther: Wakanda Forever? Páči sa vám odhalenie nového Pantera? Navnadil vás viac na nadchádzajúci boj? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -