James Gunn povedal, že Peacemaker bude mať potitulkové scény

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Peacemaker bude mať potitulkové scény

Minuloročné The Suicide Squad: Samovražedná misia bolo obrovským prekvapením pre mnohých. Viacero fanúšikov ho aj označuje za najlepší DC film roka. Stačilo k projektu priniesť správne šialeného režiséra, akým je James Gunn. Ten k nemu pripravil aj samostatný spin-off seriál. A teraz potvrdil, že onedlho premiérovaný Peacemaker bude mať potitulkové scény.

Fanúšikovia sa očividne majú na čo tešiť. Nielenže si tam tvorca prenesie svoj jedinečný štýl, ale poskytne aj materiál navyše. Scénu po titulkoch totiž dostane každá jedna epizóda. Gunn to zverejnil na svojom Twitteri, kde hovorí, že je to jeho forma odmeny za to, že ľudia budú pozerať na mená tvrdo pracujúceho štábu.

Viac bonusového materiálu

Vraj to okrem toho nebude jediný bonusový materiál! Na špeciálne scény si nebudú musieť ľudia počkať na vydanie na diskoch, či už DVD alebo Blu-ray. Budú totiž dostupné priamo na streamovacej službe HBO Max. Na nej bude mať seriál premiéru už onedlho.

Konkrétne to má byť 13. januára, kedy dostaneme nie jednu, ale hneď tri časti. Celkovo ich má byť osem, pričom James Gunn režíruje päť z nich. Ďalší režiséri sú Jody Hill, Rosemary Rodriguez a Brad Anderson. Gunn napísal scenár ku každej časti.

klip peacemaker
Zdroj: kinocheck.de

Vykúpi sa v spoločnosti aj očiach fanúšikov?

Peacemaker je popisovaný ako akčná dobrodružná komédia. Bude sa zameriavať na Peacemakera a jeho pôvod. Ide o muža, ktorý chce dosiahnuť mier bez ohľadu na to, koľkých ľudí bude musieť kvôli tomu zabiť. Otázne pri tom je, či je charakter schopný sa vykúpiť po tom, čo fanúšikovia videli v spomenutom filme.

Hlavnú postavu tu stvárňuje John Cena. Okrem neho sa ako hrdinovia ukážu Steve Agee ako Economos, Jennifer Holland ako Harcourt, Chukwudi Iwuji ako Murn, Danielle Brooks ako Adebayo a Freddie Stroma ako Vigilante.

Peacemaker
Zdroj: twitter.com

Čo čakať uvidíme už čoskoro

Veríme, že James Gunn aj tu odvedie skvelú prácu a prinesie seriál, ktorý bude poriadnou zábavou. To, že nám Peacemaker prinesie potitulkové scény a ďalšie bonusové materiály, pri ňom bude len príjemnou čerešničkou na torte.

Tešíte sa na seriál Peacemaker? Myslíte si, že pôjde o ďalší skvelý zárez pre Jamesa Gunna alebo vám tento projekt vôbec nie je blízky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -