Bude Chris Evans spievať v daždi? V nachádzajúcom filme totiž bude hereckou a hudobnou legendou

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chris Evans ako Gene Kelly

Niekdajší Captain America známy z Marvel filmov sa stane ďalším miláčikom Ameriky. Herec Chris Evans sa ukáže v nadchádzajúcom filme ako Gene Kelly. Ak by ste náhodou toto meno nepoznali, ide o legendárneho speváka, herca a tanečníka. Ak nepoznáte priamo jeho, iste je vám známa aspoň jeho ikonická scéna „Singin‘ in the Rain„.

Podľa správy, ktorú prvú priniesol portál Deadline, sa herec spojí s producentom Johnom Loganom. Ten bude nielen produkovať, ale aj napíše scenár. Nápad na zatiaľ nepomenovaný film ale pochádza priamo z Evansovej hlavy.

singin-in-the-rain
Zdroj: bgi.org.uk

Legendárny herec ako imaginárny priateľ

Príbeh sa má sústreďovať na 12-ročného chlapca, ktorý pracuje v roku 1952 na pľacoch štúdia MGM. Kým pracuje na ďalšom filme s ikonickým Kellym, tak si s hercom vytvorí imaginárne priateľstvo. Ďalšie detaily o filme známe nie sú, nevie sa ani ktoré štúdio by ho mohlo zastrešovať.

Fanúšikovia môžu ostatné veci zatiaľ len hádať. Avšak hovorí sa ešte o jednom mene. Ním je Mark Kassen, ktorý už s Evansom spolupracoval. V roku 2011 režíroval jeho nezávislejší film Vpich. Dvojica sa angažuje mierne aj na politickej scéne, kde prinášajú videá od zvolených zástupcov Štátov.

chris evans vpich
Zdroj: rogerebert.com

Muž, ktorý priniesol revolúciu muzikálov

Hrať legendu akou je Gene Kelly je veľké sústo. Je známy ako herec pre spomenuté Spievanie v daždi či filmy Američan v Paríži alebo V meste. Avšak jeho tanečný talent bol známy naprieč celým Hollywoodom a navždy zmenil aj to, ako vyzerali muzikály.

V známom muzikáli Xanadu napríklad spopularizoval dostupnú formu baletu pre publikum. Nie nadarmo je Americkým Filmovým Inštitútom uznaný za jedného z najvplyvnejších mužských postáv klasického Hollywoodu.

gene kelly
Zdroj: medium.com

Ani Evans nie je hudobným nováčikom

Chris Evans síce má za sebou už bohatú hereckú kariéru, hudobnú históriu však až tak nie. Ale určite sa nedá povedať, že by bol na tomto poli bez skúseností. V roku 2018 debutoval na Broadwayi v muzikáli Lobby Hero, za čo si odniesol aj ocenenie Drama League. Jeho priaznivci na sociálnych sieťach môžu poznať celú radu videí, kde spieva, prípadne sa aj sprevádza na piane.

My preto veríme, že Chris Evans bude ako Gene Kelly rovnako skvelý ako v jeho ostatných úlohách. Strohé informácie, ktoré doteraz o snímke máme, zatiaľ vyzerajú prinajmenšom zaujímavo. A už teraz (ne)trpezlivo čakáme na to, kedy ich odhalia viac.

Bude sa vám Chris Evans páčiť ako táto herecká, hudobná a tanečná legenda? Ste zvedaví podobne ako my na chystaný film? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -