Nový kostým Valkyrie z Thora 4 odhalený! Ukáže sa postava aj v tímovke The Marvels?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Valkyrie v tímovke The Marvels?

Štvrtý Thorov vstup do sveta MCU s podtitulom Love and Thunder nás mohol potešiť novými materiálmi. Dostali sme pohľad na Thora a Mighty Thora, bol odhalený aj nový kostým Valkyrie. Ba čo viac, Valkyrie by sa mohla objaviť aj tímovke The Marvels, pokračovaní Captain Marvel. Poďme si túto veľkú nálož noviniek rozobrať postupne.

Tessa Thompson na svojom Twitteri zverejnila fotku z nakrúcania. Ukázala na nej svoj nový kostým jednej z najdôležitejších postáv z Asgardu. Zrejme si rýchlo uvedomila, že prezradila viac ako mala, keďže svoj príspevok stiahla. To už však bolo neskoro na to, aby bol príspevok niekoľko krát retweetovaný.

režiséri avengers: endgame gay v mcu valkyrie
Zdroj: nerdist.com

Aj po zmazaní internetu neunikla

Prinieslo ho viacero účtov, napríklad @loveandthundernews. Pre fanúšikov tohto účtu a jeho pravidelných sledovateľov nešlo až o takú obrovskú a prelomovú novinku. A to opäť kvôli hračkám. Tento kostým sa totiž už objavil na figúrkach Valkyrie k filmu alebo na darčekových predmetoch, ktoré ukazovali koniec nakrúcania.

Dokonca sme to mohli vidieť pred niekoľkými mesiacmi na tričku. Pre tých, ktorí však tieto novinky nesledujú, ide o unikátny nový pohľad. Na ňom vidíme herečku s novým účesom v kostýme bez rukávov, ktorý sa vracia k pôvodnej čiernej a bielej farbe.

Artworky pre Thora

Ak by nám nestačil pohľad na túto postavu, dostali sme aj koncept arty k Thorovi a Mighty Thorovi. Tie sa dostali do pozornosti rovnako kvôli účtu na Twitteri. Multiverso Marvel Brasil poskytol párik superhrdinov v nových farebných kostýmoch.

Chris Hemsworth je tu Thor v novom, modrom brnení a naďalej drží Stormbreaker. Jane Foster, ktorú si opäť zahrala Natalie Portman, pozdvihla Mjolnir a tak sa z nej stala Mighty Thor. Obrázok síce neposkytuje ten najlepší pohľad na túto hrdinku, ale je to zatiaľ najlepší pohľad aký máme. Detaily o návrate Jane stále zostávajú záhadou.

Návrat dvoch postáv do The Marvels

Posledná správa je značne zaujímavá. Podľa nej by sa Valkyrie mohla objaviť aj vo filme The Marvels. Ako iste viete, ide o pokračovanie Captain Marvel z roku 2019, kde okrem Carol Denvers v podobe Brie Larson uvidíme aj ďalšie postavy.

Po svojom debute v seriáli WandaVision bude súčasťou tímu Monica Rambeau. Rolu si zopakuje Teyonah Parris. Prvý raz sa na veľkom plátne ukáže Iman Vellani ako Kamala Khan. Viac známa môže byť ako Ms. Marvel a s týmto superhrdinským menom bude mať tento rok aj seriál na Disney+.

The Marvels
Zdroj: screenrant.com

Vďaka fotografii máme aj ďalších hercov

Ukázať sa má aj Zawe Ashton, jej rola však ešte nie je známa. Predpokladá sa však, že by mohlo ísť o hlavnú záporáčku filmu. Teraz sme sa na základe jedného príspevku mohli dozvedieť o viac hercoch, ktorí sa objavia.

Herečka Zenobia Shroff, ktorá bude hrať Kamalinu matku (Muneeba Khan) zverejnila fotku, kde štáb oslavuje popri nakrúcaní. Pozornosť internetu ale zaujali fotografie na pravej hornej strane záberu. Prvé tri sú už spomenuté herečky.

themarvelscast
Zdroj: thedirect.com

The Marvels Cast

Logické a neprekvapivé návraty

Štvrtým v rade fotiek je Samuel L. Jackson, jeho návrat ako Nicka Furyho je však absolútne logickým (a jasným). Ďalšími sú Zawe Ashton, Park Seo-Joon a opäť neprekvapivo Lashana Lynch. Tá totiž v prvom filme hrala Mariu Rambeau, Monicinu mamu a Carolinu dlhoročnú priateľku a kolegyňu.

Fanúšikov však zaujal posledný záber. Po priblížení sú všetky fotky samozrejme mimoriadne rozmazané. Aj napriek tomu však tvrdia, že na poslednom naľavo je nespochybniteľne Tessa Thompson. To by znamenalo, že Valkyrie sa objaví aj vo filme The Marvels.

Tessa Thompson
Zdroj: thedirect.com

Je to nespochybniteľné?

Je veľmi otázne, koľko sa toho dá potvrdiť z malých záberov na okraji inej fotografie. So súčasným vývojom MCU však vôbec nie je nepravdepodobné, že by si táto postava mohla dať cameo v ženskej tímovke. Dokonca by to mohlo korešpondovať aj so skoršími dohadmi o tom, že práve s Carol bude romanticky zapletená.

Koľko z toho sa ukáže ako pravda je otázne. Najbližšie ju jednoznačne uvidíme vo filme Thor: Love and Thunder, pre ktorý nám odhalila nový kostým. Ten by sme si mali u nás pozrieť od 7. júla.

Páčia sa vám nové kostýmy, ktoré uvidíme vo filme Thor: Love and Thunder? Myslíte si, že sa Valkyrie po ňom objaví aj v tímovke The Marvels? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -