Vymazaná scéna zo Strážcov Galaxie 3 ukazuje, čo sa stalo s High Evolutionary

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vymazaná scéna z filmu Strážcovia Galaxie 3

Posledná bodka za tímom vesmírnych dobrodruhov Marvelu od Jamesa Gunna bude onedlho vydaná na Disney+. Na službe ju uvidíme už 2. augusta. V rámci promovania a zároveň nasledujúceho vydania na Blu-ray bola na internete zverejnená vymazaná scéna z filmu Strážcovia Galaxie 3. Vidíme, čo sa stalo s hlavným záporákom, aj ako skupina nabrala nového člena.

Tretí film nebol iba rozlúčkou pre „Guardianov“, ale zároveň aj osobným a veľmi citlivým príbehom jedného z členov. Pozreli sme sa viac do bolestivej minulosti Rocketa (ktorého dabuje Bradley Cooper). Videli sme, aké kruté zaobchádzanie a muky musel podstupovať pod rukami bytosti, ktorá si hovorí High Evolutionary (zahral si ho Chukwudi Iwuji).

drax high evolutionary
Zdroj: sportskeeda.com

Čo sa stalo s High Evolutionary na Knowhere?

Film sa aj začína opätovným únosom a záchrannou misiou od zvyšku skupiny. Porazenie nenávidenej zápornej postavy bolo pre mnohých veľmi uspokojivým momentom, naposledy sme ho však mohli vidieť ležiaceho na zemi jeho vesmírnej stanice. Pozornejší diváci si však všimli, že ho Drax (Dave Bautista) niesol na rukách pri opätovnom naloďovaní na Knowhere.

Netušili sme však, čo sa dialo potom. To nám odhaľuje až táto zverejnená scéna. Nakoľko sa nedostala do finálnej snímky, vidíme, že renderovanie a grafické úpravy nie sú úplne dokončené. Ešte väčší pocit uzavretosti nám dáva, keď Rocket Raccoon zatvára svojho niekdajšieho trýzniteľa do dobre ochránenej cely.

Adam Iron Maiden?

Celkovo prináša príjemné pocity, keď vidíme, ako sa útočisko vytvorené v hlave niekdajšieho Celestiala opätovne dáva dohromady. Nezabudlo sa však ani na ďalšieho z opustených členov, ktorým je mocná bytosť Adam, ktorú si zahral Will Poulter. Prichádza k nemu Kraglin (Sean Gunn).

Hovorí mu o tom, že si mal zvoliť drsnejšie meno, pretože Adam znie dosť sucho. Pri jeho nápadoch menuje trojicu rockových kapiel. Tým sa v podstate začína verbovanie Sovereigna do novo sa formujúceho tímu. A my už z potitulkovej scény vieme, ako dopadlo…

Páčila sa vám potitulková scéna z filmu Strážcovia Galaxie 3? Dala vám pocit ešte viac uspokojivého záveru? Plánujete si film pozrieť opätovne po zverejnení na Disney+? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -