Nintendo údajne pripravuje 4 filmy podľa svojich hier. Čo nás okrem Zeldy a Luigiho ešte čaká?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pripravuje Nintendo ďalšie štyri filmy?

Super Mario Bros. vo filme bolo v kinách veľkým úspechom. Preto nie je žiadnym prekvapením, že Nintendo pripravuje ďalšie filmy založené na svojich herných značkách. Podľa správ z internetu sa však chystajú priniesť hneď štyri ďalšie tituly. Už minulý mesiac sa rozbehli debaty ohľadom The Legend of Zelda. Ktoré ďalšie to budú?

Počas júna začala vychádzať na svetlo informácia, že spoločnosť Universal pracuje na veľkej dohode s japonským herným vývojárom a animačným štúdiom Illumination. Tá bola založená práve na značke, kde je hlavným hrdinom Link a na svoje konto si tento rok pripísala už dvadsiatu hru. Zdá sa, že sedenia dopadli úspešne a adaptácia dostala zelenú.

legend of zelda
Zdroj: ign.com

Link bude rozprávať, Luigi sa bude v sídle báť

Začali aj popisy a vysvetľovania o tom, ako bude film vedený. Údajne má byť fúziou medzi viacerými rozličnými hrami namiesto toho, aby priamo adaptovala jednotlivé tituly (menovali Ocarina of Time, Wind Waker a Twilight Princess). Potvrdené bolo, že aj večne tichý hlavný hrdina bude v tejto podobe rozprávať. Illumination však ešte oficiálne svoju účasť nepotvrdilo.

Ďalším kúskom, o ktorom sa diskutuje, je sólo pre Luigiho. Tu by bola najpravdepodobnejšou voľbou adaptácia hry Luigi’s Mansion, ktorá obsahuje aj hororové elementy. Náhľad na ňu sme dostali už aj v Mario Bros. filme. A bol to práve jeho dabingový herec Charlie Day, kto povedal, že by sa chcel vrátiť k úlohe a práve týmto spôsobom. Je podľa neho skvelé, že má „Luigi celé sídlo, po ktorom sa môže túlať a byť vystrašený“.

super mario donkey kong
Zdroj: devianart.com

Donkey Kong a samozrejmá voľba

Aj tretí diskutovaný film je absolútne logickou voľbou – tým by mal byť Donkey Kong. O tom sú zatiaľ informácie najmenej rozsiahle. Nevieme tak, či sa znovu pozrieme do ich kráľovstva, ako tomu bolo v Super Mariovi, alebo by sa viacej držalo hier. Necháme sa však prekvapiť. No a samozrejmé je, že po úspechu si nenechajú ujsť ani pokračovanie Super Mario Bros. vo filme.

Ste radi, že je Zelda film už takmer istým? Čo hovoríte na ďalšie Nintendo filmy, ktorú sú údajne v príprave? Pozreli by ste si ich čím skôr alebo by mali podľa vás spomaliť, aby priniesli vyššiu kvalitu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -