Špeciálna časť sitkomu Priatelia dostala oficiálny trailer. Ukazuje veľa spomienok, sĺz, ale aj špeciálnych hostí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Špeciálna časť seriálu Priatelia dostáva trailer

Na to, kedy sa šestica priateľov opäť stretne aspoň na krátku chvíľu, sme čakali dlhé roky. V posledných sa to priblížilo ako nikdy, avšak aj pri tom bola produkcia spomalená kvôli pandémii vírusu, ktorý zamával celým svetom. Teraz, keď je Friends: The Reunion bližšie ako kedykoľvek predtým, dostáva špeciálna časť seriálu Priatelia svoj trailer aj oficiálny plagát.

Hneď na začiatku vidíme, ako znovu spravili ich slávny kvíz. Áno, presne ten kvíz, ktorý bol v epizóde štvrtej série s názvom „O embryách“. Ten, kde Rachel a Monica stratili svoj byt a začali v ňom bývať Chandler a Joey. Následne ich všetkých vidíme prichádzať na pľac na starých známych miestach. A hneď vidíme, že nastupujú spomienky a ako by sa dalo očakávať – aj kopu sĺz.

Moderátor ich ešte viac prevedie minulosťou

Vidíme, že nepôjde o jednu dlhú moderovanú sekciu otázok a odpovedí, ako sa viacerí obávali. Áno, moderátor tu nebude chýbať, je ním James Corden. Ten však slúži ešte viac na náhľad do minulosti jednotlivých hercov aj postáv, keď ich privádza na pódium. Zároveň s nimi číta scenár ďalšej z ikonických častí – tej, v ktorej všetci zistili, že sú Monica a Chandler spolu.

Okrem toho, že sa vracia celá ústredná šestica – Jennifer AnistonCourteney CoxLisa KudrowDavid SchwimmerMatt LeBlanc, a Matthew Perry vidíme, že prichádzajú aj hviezdny hostia. Vracia sa Tom Selleck, ktorý bol Monicinou prvou veľkou láskou Richardom aj Maggie Wheeler v postave ihneď spoznateľnej Janice. Samozrejme nechýba ani jej najčastejšia a najznámejšia veta „Och Môj Bôže!„.

friends-reunion-poster
Zdroj: collider.com

Okrem tých, ktorých sme videli, je aj pekná kôpka ďalších hostí

Vidíme niektorého z hostí aj v známom kostýme vianočného pásavca a na malý moment sa mihnú aj Lady Gaga a Cara Delevigne. Vieme, že sa majú objaviť ešte aj David Beckham, Justin Bieber, BTS, Cindy Crawford, Elliott Gould, Larry Hankin, Kit Harington, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, James Michael Tyler, Reese Witherspoon, a Malala Yousafzai. Skutočne pozoruhodná a široká partička.

Špeciálny diel sitkomu Priatelia dostal svoj trailer aj plagát týždeň pred vysielaním. To sa má konať 27. mája na streamovacej službe HBO Max a my nevieme ako tých 7 dní ešte vydržíme. V každom prípade sa treba dobre zásobiť vreckovkami a nie ich hľadať na poslednú chvíľu ako herci, keď opäť prišli do štúdia 24 televízie NBC.

Chytil aj vás za srdce trailer na špeciál Priateľov? Poplakali ste si spolu s hercami a čakáte na ešte väčší nával emócií pri sledovaní? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -