Bude Tony Leung zo Shang-Chiho v druhej sérii Squid Game?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tony Leung naznačovaný do Squid Game

Tony Leung je naznačovaný pre druhú sériu Squid Game. Tento juhokórejský seriál sa na stal počas septembra minulého roka na Netflixe okamžitým hitom. Už po pár dňoch azda nikto nepochyboval, že by prišlo pokračovanie. To je naznačované viackrát počas tohto roka a odhaľujú iba malé kúsky informácií.

Napríklad sme sa dozvedeli o návrate kľúčových postáv, samozrejmosťou sú Gi-hun (Lee Jung-jae) aj Front Man (Lee Byung-hun). Avšak obrovským prekvapením je, že sa hovorí o tom, že bude mať Young-hee priateľa. Tá je totiž tou veľkou mechanickou bábkou, ktorú sme videli hneď na začiatku pri prvej epizóde pri hre „Red Light, Green Light“.

tvorca squid game
Zdroj: news.24happenings.com

Herec z Hong Kongu v kórejskom seriáli?

Novú postavu by mohol priniesť aj herec pôvodne z Hong Kongu, ktorého sme naposledy mohli vidieť vo filme Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch. Inak je známy z domácich snímok, ktoré ale prerazili aj vo svete, ako Stvorení pre lásku či Túžba, opatrnosť.

Aktuálne sa zúčastnil 27. ročníka filmového festivalu v meste Pusan v Južnej Kórei. Práve na ňom bol odfotený za jedným stolom v horlivej debate s režisérom menom Hwang Dong-hyuk. Ako vieme, to je práve tvorca zmienenej drámy. Fotky zavesila na svoj Instagram hercova manželka Carina Lau. Prichádzajú aj s popisom „Pripravení na Squid Game?“.

 

Novinárom potvrdil iba svoj záujem o žáner

Ešte na danej udalosti sa začalo riešiť, či bude naozaj súčasťou seriálu. Novinárom na túto otázku neodpovedal priamo, ale napríklad pre Korea Herald uviedol, že má záujem o tento žáner. Povedal:

„Keď sú tu nejaké role, pre ktoré by som chcel prekonať jazykovú bariéru, tak by som si zahral v kórejských drámach. A ak je tu rola, kde by som nemusel rozprávať rovnako ako ostatné postavy v tom projekte, tiež by to boli kórejské drámy.“

Pridá sa k potvrdeným postavám?

Uviedol, že by si rád zahral s hercami Song Kang-ho (Parazit) či Jeon Do-yeon (The Housemaid). Tony Leung však neuviedol, či už je jedným z týchto seriálov Squid Game a či sa tak objaví po boku už doteraz oznámených hercov. Ak by tam skutočne bol obsadený, nevieme sa dočkať jeho role.

Ako vnímate správu, že by tento hongkongský herec pribudol do obsadenia Squid Game? Očakávate jej druhú sériu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hyperbeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -