Sylvester Stallone si prichádza ako mafián získať mesto v Oklahome, ukazuje trailer na Tulsa King

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Tulsa King

Paramount+ zverejňuje prvý trailer na ich chystaný seriál Tulsa King. Hlavnú úlohu si v ňom zahrá Sylvester Stallone, ktorý ako bývalý capo mafie prichádza do mesta v Oklahome. Je si ho však pripravený podmaniť, k čomu využije skupinu „nepravdepodobných postáv“.

Sly hrá bývalého mafiána z New Yorku menom Dwight „The General“ Manfredi. Za svoje skutky si odsedel 25 rokov a stratil rešpekt u svojho bossa. Ten ho poslal do štátu na juhu, ktorý nemá príliš v láske. Pôvodne sa bez svojej „rodiny“ a v rapídne sa zmenenom svete cíti ako ryba na suchu, ukáže sa však, že Tulsa mu môže patriť.

Vydieranie a prestelky, bežný deň v živote mafiána

Stačí mu krátky čas, aby sa dostal do starých koľají. Vydiera majiteľa obchodu s trávou (ktorého hra Martin Starr), vyberá si z arzenálu zbraní a samozrejme – je po ňom opätovne strieľané. Buduje si svoj nový gang a jeho misia je jasná, ako ukončujú slová jeho naratívu – „O pár rokov budem vlastniť toto mesto“.

Stallone ukazuje, že svoje akčné kúsky ešte zvláda s nadhľadom a drsnosť nestratil. Okorení ju však aj primeranou dávkou sarkastického a drsného humoru. Okrem spomenutých hercov si tu ale zahrajú aj Andrea Savage, Max CasellaDomenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Jay Will, A.C. Peterson, Garrett Hedlund či Dana Delany.

tulsa king
Zdroj: collider.com

Stoja za ním skúsení tvorcovia

Kreatívne za ním stojí Taylor Sheridan, jeden z tvorcov slávneho Yellowstone. Práve po skončení jeho piatej série bude premiérovať mafiánsky seriál v dvoch epizódach dňa 13. novembra. Režisér si ho pridáva do svojej rozrastajúcej sa spolupráce s Paramountom, do ktorej priniesol aj prequel 1883 a čoskoro aj nadväzujúci projekt 1923.

Ďalšou vedúcou osobnosťou a zároveň autorom scenárov je Terence Winter. Ten si získal ocenenie Emmy za Sopranovcov, stojí napríklad aj za Vlkom z Wall Street. Produkciu podporilo aj MTV Entertainment Studios. Po dvojepizódovej premiére sa ešte dočkáme ôsmych epizód, celkovo tak máme vidieť desať častí.

Zaujal vás trailer na seriál Tulsa King? Budete sledovať príbeh Sylvestra Stalloneho ako si v úlohe mafiána získava mesto v Oklahome? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -