Vymazaná scéna z filmu Thor: Láska a hrom ukazuje iný prvotný stret so Star-Lordom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vymazaná scéna z Thor: Láska a hrom

Kým sa boh hromu v Marvel filmovom svete vydal na svoje ďalšie sólové dobrodružstvo, pobudol so Strážcami Galaxie. Mnohým fanúšikom bolo ľúto, že sme ich vo filme videli ledva 10 minút aj napriek veľkému obsahu v predošlých reklamných materiáloch. Potešiť ich teda môže nová vymazaná scéna z filmu Thor: Láska a hrom.

Film mal stopáž iba 1 hodinu a 59 minút, čo z neho robí najkrajší vstup vo Fáze 4. Pôvodne bolo nakrútených viac scén, ktoré obsahovali Grandmastera (Jeff Goldblum) alebo Eitriho (Peter Dinklage). Dokonca sa mala objaviť herečka Lena Headey ako nová postava, toto všetko však bolo vystrihnuté.

thor strážcovia
Zdroj: thedirect.com

Viaceré scény skončili v strižni

Režisér Taika Waititi totiž film preniesol viacerými úpravami. V konečnom dôsledku nám priniesol opäť vtipný príbeh s týmto hrdinom, kde vrátil Jane Foster aj predstavil unikátneho záporáka. Pri očakávaní známeho tímu vesmírnych strážcov sme však nedostali toľko, koľko sme ich očakávali. Avšak mohli mať viac scén, ktoré tiež odišli v strižni.

Tak pri príležitosti uvedenia filmu na streamovaciu službu počas Disney+ Day dňa 8. septembra dostávame zverejnené jednu z nich. Tá sa sústredí na samotný začiatok filmu, kde Thor medituje pod stromom. Star-Lord v podaní Chrisa Pratta ho vyzýva, aby sa pripojil v pomoci k ich boju.

Iný začiatok so Star-Lordom a Mantis

Thor ho odbije s tým, že „jeho dni superhrdinovania sa skončili“. Po novom v scéne vidíme aj Mantis (Pom Klementieff), ktorá najprv „súznie“ s bohom, následne sa ho však snaží „prebudiť“ ako to spravila vo filme Avengers: Infinity War. Tu to však nezaberá.

Konečným podnetom je až psychologický trik Petera Quilla, keď hovorí o tom, že to bude on, komu postavia sochu na oslavu po víťazstve. Na to postava Chrisa Hemswortha vstáva a snaží sa odletieť so všetkými tromi na jeho sekere Stormbreaker. Tu to však nefunguje a musia pokračovať k boju pešo (viacero fanúšikov by si prialo, aby to takto zostalo).

Star-Lord, Mantis, Thor
Zdroj: thedirect.com

Thora uvidíme na Disney+, Strážcov na Vianoce

Vystrihnutá scéna z filmu Thor: Láska a hrom na svojom konci obsahuje aj názov planéty, na ktorej sa boj odohráva. Pridáva ešte zopár príjemných momentov na pobavenie. Film si môžeme opäť pozrieť na našich obrazovkách od 8. septembra. Strážcov by sme mali vidieť ešte počas tohto roka a to v ich Vianočnom špeciále.

Páčila sa vám táto scéna z filmu Thor: Láska a hrom? Je podľa vás škoda, že nebola v konečnom zostrihu alebo to bolo v kine lepšie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -